Video: Noční show naživo: Agáta se ve Vile svlékla!

Plná nečekaných požitků byla návštěva Agáty Prachařové ve Vile VyVolených. Od dobrot přes intimní zpovědi a módní přehlídku až po hrátky, při nichž shodila svršky i sexy moderátorka. Chcete se dozvědět víc? Nenechte si ujít dnešní Noční show, na Primě ve 23:05!
Agáta ve Vile - Obrázek 7
Agáta ve Vile - Obrázek 7

reklama

 

Hlavně holkám padla Agáta do noty, a tak se jí ochotně svěřovaly se svými intimními zážitky.  Co všechno jí prozradily? To se dozvíte v dnešní Noční show na Primě, určitě si ji nenechte ujít.

Sexy překvápko

Další dárek na sebe nenechal dlouho čekat. VyVolení dostali sexy prádélko, ovšem pod jednou podmínkou – že uspořádají speciální módní přehlídku s erotickým nábojem. Proč ne, když měli k dispozici odbornou poradkyni, s přehlídkami spodního prádla má Agáta jako modelka bohaté zkušenosti. A kdo ukáže víc, vyhrál! Dovedete si ale představit, jak to dopadlo například v případě oplácané Romany? Nejen že předvedla své známé kreace, ale navíc neušetřila návštěvu ani jednoho ze svých tradičních hysterických výstupů.

S Agátou v posteli

Nejšťastnější z VyVolených byla Zdena. Měla chlebíčky, dorty, cigarety… byla to pro ni taková malá silvestrovská předpremiéra. A protože jsme ve Vile, nemohl večer pokračovat nikde jinde než v bazénu. Agáta byla původně skálopevně rozhodnuta, že ji do plavek nikdo nedostane, ale kouzlo VyVolených ji zlomilo. A Honza ji měl dokonce v posteli. Co si přát víc? Chcete znát všechny pikantní detaily? Rozhodně se dívejte na dnešní Noční show!

Agáta ve Vile

Co je nového u VyVolených? Dívejte se na Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Sledujte Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě dnes ve 23:05!

Agáta ve Vile - Obrázek 2

Křest ve Vile. Agátě se do vody nechtělo


vsichni

Místo buldočince showmani a proplouvači

Volby ve Vile - Obrázek 10

Video: Volby ve Vile

Volby do Poslanecké sněmovny ČR se konaly i ve Vile VyVolených. Podívejte se na video:

Volby ve Vile
Romeo a Julie - Obrázek 6

Romeo a Julie ve Vile

Romeo a Julie - poslední hodiny Nikolina pobytu ve Vile. Koukněte na video:

Romeo a Julie
vladko-regina-na-verande

Video: Vladko a Regina: Setkání po osmi letech

Vladko a Regina se neviděli osm let. Mrkněte na video:

Vladko viděl Reginu po 8 letech

reklama

reklama