Video: Soutěž v pojídání knedlíků: Hádejte, kdo vyhrál

Během čtvrtečního dne Pavlína ve Zpovědnici vzpomněla na to, jak jednou chtěla udělat soutěž v pojídání ovocných knedlíků: a protože ve Vile není nic nemožné, za chvíli se jí sen splnil!
Pojídání knedlíků
Pojídání knedlíků
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jen několik hodin poté se v Zásobovací místnosti objevila mísa horkých ovocný knedlíků a VyVolení se tak mohli pustit do soutěžení. Vladko byl z Pájina nápadu nadšený: „To je sympatický úkol!“ a „To je nejlepší úkol, jakej tu kdy mohl bejt!“ Všichni zasedli ke společnému stolu a s chutí se pustili do sladkých knedlíčků. Pochutnávali si tak, až se jim z toho dělali boule za ušima! Holky samozřejmě nemohly „nenažraného“ Vladka porazit a on si jako vítěz mohl od svých soupeřek něco přát. Vzhledem k tomu, že předtím Romana vyprávěla o korejském způsobu života, přál si Vladko, aby si holky zahrály na pečující a starostlivé Korejky! Zpočátku si pozornost holek pořádně užíval, ale nebylo by to v soutěži poprvé, kdy se nevinná hra totálně zvrhla. Znáte přece rčení: Dej pozor na to, co si přeješ? Jak to všechno dopadlo, vám ukážeme v některém z dalších článků!

Nezapomeňte nás sledovat už dnes večer, kdy proběhne Finále. Už ve 20:15 fanděte svému favoritovi (hlasovat můžete ZDE), nebo rovnou přijďte sem k nám – do Studia nebo k Vile! Návod, jak se k nám dostanete, najdete níže:

Palcování - Plánek - studio 4

Video: Soutěž v pojídání knedlíků

Knedlíková soutěž

 

Vladko a Pavlína

Video: Vladko Pavlíně: „A chodila bys se mnou?“

 

Duel Vladko x Pavlína

Velké finále již dnes večer. Hlasujte pro svého favorita!

 

Bacha na ní!

Romana skončila těsně před finále. 5 důvodů, proč došla tak daleko

 

Vlado vyhrál Duel s Romanou

Poslední Duel má vítěze. Do Velkého finále postoupil Vladko!

 

Při vysvětlování se Vladko bez rukou neobejde

Blbý a blbější… vědomostní test VyVolených

Reklama
Reklama