Video: Soutěž v pojídání knedlíků: Hádejte, kdo vyhrál

Během čtvrtečního dne Pavlína ve Zpovědnici vzpomněla na to, jak jednou chtěla udělat soutěž v pojídání ovocných knedlíků: a protože ve Vile není nic nemožné, za chvíli se jí sen splnil!
Pojídání knedlíků
Pojídání knedlíků

Jen několik hodin poté se v Zásobovací místnosti objevila mísa horkých ovocný knedlíků a VyVolení se tak mohli pustit do soutěžení. Vladko byl z Pájina nápadu nadšený: „To je sympatický úkol!“ a „To je nejlepší úkol, jakej tu kdy mohl bejt!“ Všichni zasedli ke společnému stolu a s chutí se pustili do sladkých knedlíčků. Pochutnávali si tak, až se jim z toho dělali boule za ušima! Holky samozřejmě nemohly „nenažraného“ Vladka porazit a on si jako vítěz mohl od svých soupeřek něco přát. Vzhledem k tomu, že předtím Romana vyprávěla o korejském způsobu života, přál si Vladko, aby si holky zahrály na pečující a starostlivé Korejky! Zpočátku si pozornost holek pořádně užíval, ale nebylo by to v soutěži poprvé, kdy se nevinná hra totálně zvrhla. Znáte přece rčení: Dej pozor na to, co si přeješ? Jak to všechno dopadlo, vám ukážeme v některém z dalších článků!

Nezapomeňte nás sledovat už dnes večer, kdy proběhne Finále. Už ve 20:15 fanděte svému favoritovi (hlasovat můžete ZDE), nebo rovnou přijďte sem k nám – do Studia nebo k Vile! Návod, jak se k nám dostanete, najdete níže:

Palcování - Plánek - studio 4

Video: Soutěž v pojídání knedlíků

Knedlíková soutěž

 

Vladko a Pavlína

Video: Vladko Pavlíně: „A chodila bys se mnou?“

 

Duel Vladko x Pavlína

Velké finále již dnes večer. Hlasujte pro svého favorita!

 

Bacha na ní!

Romana skončila těsně před finále. 5 důvodů, proč došla tak daleko

 

Vlado vyhrál Duel s Romanou

Poslední Duel má vítěze. Do Velkého finále postoupil Vladko!

 

Při vysvětlování se Vladko bez rukou neobejde

Blbý a blbější… vědomostní test VyVolených

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama