Video: Vladko Pavlíně: „A chodila bys se mnou?“

Včerejší Malé Finále definitivně rozhodlo a my po 3 měsících soutěže známe finalisty 4. řady reality show VyVolení: jsou jimi Vladko a Pavlína. Dvojice, která má k sobě hodně blízko, někdy až moc!
Vladko a Pavlína
Vladko a Pavlína

reklama

Jak to bylo od začátku

Vladko měl k Pavlíně, stejně jako k její dlouholeté životní partnerce Mirce, od začátku pobytu ve Vile velmi blízko. Ve změti nejrůznějších typů lidí, kteří se ve Vile pohybovali, si našel cestu k Lucce, Romaně a právě Pavlíně s Mirkou, o nichž už od samého začátku tušil, že ony dvě nejspíš nebudou pouhopouhé kamarádky. Ve chvíli, kdy svůj vztah popřely, prohlásil: „Tak to je poprvý, co jsem se v tomhle spletl.“ Holky ale zpočátku hrály ve Vile svou soukromou hru a nijak zvlášť se nezapojovaly, až potom, co Mirka vypadla v Duelu s Thomasem, se Pavlína začala rozkoukávat a všeobecně se družit.

Přátelé

Vladko měl v průběhu reality show o stabilní vztahy nouzi – jeho přátelství střídaly spory jako na houpačce, ale s Pavlínou si rozuměl snad po celou dobu soutěže. Oba jsou si velmi podobní – jsou upřímní, nebojí se toho druhého zkritizovat a zároveň umějí v rámci možností kritiku toho druhého přijmout. Umí se pohádat, ale bez zákeřností, a posléze si samotný spor v klidu vyříkat.

Začíná to být vážné

Několik posledních týdnů, jak je ostatní soutěžící postupně opouštěli, vznikal mezi Vladkem a Pavlínou vztah poněkud silnější, vážnější a… ano, je to skutečně tak… intimnější.

Ani jeden se nevyhýbá osobnímu kontaktu, od letmých pusinek, přes objímání a masírování až po plácání „na holou“ a mazlení se v posteli, které se prostému diváckému (i redaktorskému) oku může zdát jako úplně běžná milostná předehra. Jejich postelové hrátky by ani nebyly tak šokující, kdybychom neměli všichni na paměti jejich sexuální orientaci. A teď otázka: Mají ji na paměti oni dva?

Vladko s Pavlínou se totiž chovají jako partneři: příkladem za všechny bylo Vladkovo trapné seznamování se s Pavlíninou maminkou, během kterého se choval jako rozpačitý puberťák, nebo třeba jeho včerejší návrat z Duelu, během něhož bylo napětí mezi oběma téměř hmatatelné. Vzhledem k tomu, že měli oba dva v minulosti i vztahy či zkušenosti s partnery opačného pohlaví, nabízí se tu otázka: Co to mezi nimi vlastně je?

No a když se Vladko Pavlíny zeptá, jestli by s ním chtěla chodit, tak to už máme hlavu zamotanou úplně!

Co na to asi říká Mirka? A jak by se na jejich prapodivný vztah asi dívali Vladkův přítel?

Finálový souboj

Oba dva se už dnes večer setkají ve Finále, kde budou stát proti sobě v boji o 5 milionů korun. Jak ale Vladko sám včera řekl: „Myslím, že spíše než my dva, budou proti sobě zítra stát diváci a naši fanoušci.“

Nezapomeňte sledovat dnešní Finále ve 20:15 a pamatujte, že rozhodnutí je jen a jen na vás!

Hlasovat můžete ZDE.

Pokud nechcete na vítěze čekat doma na gauči, přijďte svého favorita podpořit sem k Vile! Plánek, jak se k nám dostanete, najdete níže:

Palcování - Plánek - studio 4

Video: Vladko a Pavlína

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vlado + Pavlína

 

Vladko naložil Pavlíně na zadek, co to šlo. A slzy nikde!

Video: Pavlína dostala na holou

 

Duel Vladko x Pavlína

Velké finále již dnes večer. Hlasujte pro svého favorita!

 

VLADKO - Obrázek 11

Sodoma Gomora ve Vile? Pavlína líbala Vladkovi zadek + další lechtivé momenty ze soutěže!

 

Bacha na ní!

Romana skončila těsně před finále. 5 důvodů, proč došla tak daleko

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!