Vladko, pozor! Tvůj nepřítel už je za dveřmi!

Dlouho očekávané se konečně stane realitou. Ve čtvrtek večer vstoupí do Vily další host, Vladkův úhlavní nepřítel Thomas. Jak se s tím Vladko vyrovná? Nenechte si ujít přímý přenos jeho návštěvy ve Vile živě na Prima love ve 21:50!
Thomas venku - Obrázek 4
Thomas venku - Obrázek 4
facebook

reklama

Tak tohle je od štábu pořádná zlomyslnost. Vladkův úhlavní nepřítel Thomas přijde navštívit své bývalé soupeře právě v době, kdy už má Vladko nervy napnuté jak struny. Čtvrteční večer bude pro všechny VyVolené už tak dost náročný – čeká je další „dvoják“ Zúčtování a Výzvy. A hned poté překročí práh Vily jeden z nejkontroverznějších VyVolených čtvrté řady, svalovec Thomas.

Infarkt na obzoru?

Svým příchodem určitě potěší svého věrného obdivovatele a nohsleda Honzu, dá se očekávat, že proti němu nebude nic mít ani Lucka, která rovněž bývala členkou jeho buldočince. U ostatních VyVolených lze předpokládat spíš vlažnější reakce. Nejdramatičtější ale bude jeho znovushledání s Vladkem, který už měl v posledních dnech jeho pobytu ve Vile problém dýchat s ním i společný vzduch. Navíc mu Thomas nejspíš své hostování pořádně osladí a nebude si právě brát servítky. V tak vypjaté situaci najde Vladko zřejmě jediného stoprocentně spolehlivého spojence – Pavlínu. Opravdový VyVolený by ale měl zvládnout a vydržet téměř cokoli. Dokáže to vynervovaný Vladko ustát, nebo bude muset štáb volat záchranku?

Další informace čtěte ZDE

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci dnes na Prima love ve 21:20!

Další Zúčtování a Výzva už zítra v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Vladkova volba soupeře odstartovala maratón nerváků

Události se sypou, jak když hrom bije. A bude hůř!

Eva se chová, jakoby jí pár intimních chvilek s Honzou totálně zatemnilo mozek

Video: Eva proti Vladkovi – taktika, nebo láska?

Eva jede proti Vladkovi jako namydlený blesk, Honza ji popichuje, Podívejte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ostrá výměna názorů

Romanovi nevadí, dojít si přímo k Sylvě domů

Jafar hvězdou Křižovatek života

Role násilníka šla Jafarovi perfektně. Mrkněte na video:


Zuctovani a výzva - Honza po Výzvě

Honza má sebevědomí až do nebe: Porazím šampióna!


reklama

reklama