VyVolení lovili bobříky! Kdo dostal za mrštnost a kdo za mlčení? To neuhodnete!

V rámci skautského dne měli VyVolení na sobě nažehlené uniformy, ale to nebylo všechno! Samozřejmě došlo i na lov bobříků!
Honza na rozpacích
Honza na rozpacích

reklama

A jaké že bobříky soutěžící plnili? Nechyběl bobřík mlčení – ten jako první porušila Nikol a hned nato Pavlína. Postupem času jej však porušili všichni a vítězem se překvapivě stala Romana! Kdo by to byl řekl! Bobřík síly spočíval v přetahování lanem a bobřík mrštnosti v překonávání překážek ve dvojicích. Bobříka míření – tedy soutěž v házení tenisových míčků do kruhu, vyhrála Pavlína!

Romana společně s Ládíkem dostali bobříka za mrštnost a oba navíc svého bobříka za hymnu! Lucka obdržela bobříka za hymnu a slepotu. Vladko získal bobříka síly a hymny. Nikol dostala jen bobříka za hymnu, Eva také a navíc ještě společného s Pavlínou za míření. Honza získal bobříka za hymnu a za dobráctví!

VyVolení si během dne vyzkoušeli hned několik disciplín a navzájem změřili své síly. Večer pak za své výkony dostávali vlastnoručně vytvořené bobříky!

Nezapomeňte sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19:40 a Denní rekapitulaci ve 21:20 na Prima love!

Video: Skauti

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Skauti

Fotogalerie: Bobříci

 

Skauti - Obrázek 1

Rychlé šípy ve Vile: Nechyběl Mirek Dušín ani Červenáček!

 

Thomasův Ježíšek - Obrázek 2

Video: Thomasova nadílka: Vypadnutí a vůně do bytu!

 

VyVolení kreslíři - Obrázek 7

Jak se to dělá na Marsu

 

No comment...

Tak to vše vysvětluje: obyvatelé vily VV spadli z vesmíru. A chtějí se tam vrátit

 

Hygiena musí být

Vila bez Thomase. Honza se z harému neraduje

reklama

reklama