VyVolení skákali, jak Emil pískal

Snad by podle něj i dýchali. I když Emil Zajac první řadu nevyhrál, vstoupil do Vily jako opravdový VyVolený. A nováčci, kteří teprve o svou výhru bojují, ochotně skákali, jak pískal. Jenom Vladko neměl pro Emilův fičák příliš pochopení.
Zavřete oči, odcházím...
Zavřete oči, odcházím...

reklama

Jedna  hlavních hvězd první řady nejúspěšnější české reality show usoudila, že se současní VyVolení prostě nejsou schopni domluvit. A tak si obyvatelé Vily vzali Emilova slova k srdci a začali se snažit. Díky tomu se neděle proměnila v den plný her, samozřejmě v duchu Emilových přání.

Co už Vladko nevydýchal

Bývalý havíř, který se v současnosti živí jako komik, se mimo jiné proměnil i ve hvězdu přehlídkového mola. Původně měl sice přehlídku v duchu slavného satirického filmu Borat moderovat, tuto roli mu však obratem sebrala ambiciózní moderátorka Nikol, a tak Emil osobně předvedl pravé boratovské plavky. Při následující afterparty pak někteří modelové předváděli tak divoké taneční kreace, že je i jindy roztančený Vladko označil za hodně silné kafe.

Narcis odchází

Emilovi bylo líto, že přišel ve Vile o hru na nemocnici, a tak si s ním VyVolení zahráli alespoň na doktora. Na rozloučenou pak pro něj připravili muzikál na téma Emilův víkendový pobyt ve Vile. Ještě před odchodem Emil na sebe prozradil Romaně, že hrozně rád poslouchá svůj vlastní hlas a taky že se na sebe rád dívá do zrcadla. Je zkrátka tak trochu narcis!

Atmosféra ve Vile houstne. Koho dalšího VyVolení mezi sebou nechtějí? Sledujte další Zúčtování v přímém přenosu na Primě v úterý ve 20.15!

Zprávy z Vily dnes na Primě v 19.40!

Denní Rekapitulace dnes na Prima love ve 21.20!

Nikol ve sprše
doktor Emil - Obrázek 4

Vyvolení si pohráli s doktorem Emilem

VyVolená groteska

reklama

reklama