VyVolený – takový jsem já!!!

Předvést pantomimicky sami sebe, a ještě navíc vystihnout podstatu své osobnosti, to je oříšek, který se leckomu jen tak nepodaří rozlousknout. Jak to zvládli poslední tři VyVolení?
VyVolení vyjadřovali své ego - Obrázek 1
VyVolení vyjadřovali své ego - Obrázek 1

reklama

Že by Romana zprvu nepochopila, koho vlastně má předvádět? Každopádně když se bila pěstmi do hrudi a přitom řvala, připomínala zcela jiného tvora než ostravskou dobrosrdečnou mamku. Pak ale uvedla vše na pravou míru – někdy se prý cítí silná, jindy si ani trošku nevěří. Pavlína zase pochodovala jako voják na slavnostní přehlídce. Pořád se prý snaží jít za svým cílem. „Když člověk něco chce, musí za tím jít, dokud toho nedosáhne,“ vysvětlovala. Poté zmínila svou naivitu a také že je občas zaslepená. Navíc prý bývá zprvu hodně dlouho klidná, a pak vybuchne. Vladko předvedl sám sebe jako pořádný nervák. Když ho bodne do zad přítel, tak ho to dost vykolejí. Poté předváděl svou rodinu a nakonec se snažil vyjádřit, že je šťastný.

Jdeme na druhé

Předvádění soupeřů se VyVoleným dařilo mnohem víc. Měli druhé předvést pomocí předmětů, nakupených na hromádku, a tak Vladko dlouho šmejdil po Vile, než našel všechny potřebné rekvizity. Předváděl Pavlínu, jak ráno vstává jako morous, a pak se s ubíhajícími hodinami postupně mění v akční osůbku. Pavlína si zase pro předvádění Romany vycpala břicho polštáři, protože má Romana podle ní velké ego. A když jí někdo ublíží, tak na to brzy zapomene. Romana, která měla předvést Vladka, si vzala na pomoc bambus, protože je stejně tvrdý a nezdolný jako on.

 

Sledujte Denní rekapitulaci dnes na Prima love ve 21:20!

Malé finále už ve čtvrtek. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Rodinná návštěva - Obrázek 2

Rodinný lobbing

Romanina sestra Karin - Obrázek 5

Romana dostala prstýnek


Pavlínina maminka - Obrázek 7

Pavlína je konečně klidná


Rodinná návštěva - Obrázek 10

Nevítané překvápko pro Vladka


Vladkovi se každý týden do Duelu moc nechce

Malé finále již ve čtvrtek. Přijďte fandit do studia nebo přímo k Vile!


reklama

reklama