13. komnata siláka Jafara

Skryté problémy nového soupeře Jafara se VyVolení snažili odhalit při skupinové terapii. Vyšlo najevo, že v dětství trpěl šikanou, a dokonce má zkušenosti s vězením. Několikrát v něm totiž natáčel film.
Golemova zpověď - Obrázek 7
Golemova zpověď - Obrázek 7

reklama

Velké zpovědi před druhými se obr Jafar ani trochu nebránil. Přiznal, že už zažil pár nehezkých věcí a utrpěl dva vážné úrazy. Kvůli jednomu z nich ho v poslední době trápí chodidla. Vadí mu kila navíc, strašně závidí klukům, které baví posilovna. Podobně jako Vladko má i on problémy s bratrem a vůbec spolu nemluví. Je prý věčný optimista, kdyby nebyl, už by dávno visel na nejbližším sloupu. Zkrátka by potřeboval umět zapomínat.

Oběť šikany

Na základní škole se mu stalo jenom jednou, že nebyl nejvyšší ze třídy. Až do sedmičky ho spolužáci šikanovali, pak se ale zakoukal do spolužačky, a od té doby už si nenechal nic líbit. Největší herecké vzory našel ve Francii – jsou jimi slavní představitelé neohrožených hrdinů Jean-Paul Belmondo a Jean Marais. Proto také vystudoval po gymnáziu vyšší odbornou hereckou školu. K ohnivým show, kterými je populární, se dostal přes historický šerm.

Věčný nespokojenec

Jafar není sám se sebou spokojen, vždycky chce mít před sebou nějakou další výzvu. Přiznal, že mu některé nesmyslné zákony a nařízení pořádně pijou krev. Je výbušné, nekorigovatelné povahy, má problém se sebeovládáním. Proto neuvěřitelně obdivuje svou přítelkyni, že dokáže některé jeho excesy snášet. Být na jejím místě, už by prý Jafara dávno zabil.

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily na Primě dnes v 19:40!

Koho si vybere Láďa do Duelu? Nenechte si ujít Výzvu na Primě dnes ve 20:15!

Místo činu - velká ložnice. Nikol a Lucka pořádně Evě umyly hlavu

Eva terčem pomluv. Jak jí ostatní umyli hlavu?

Koho si Láďa vybere do Duelu? Kdyby mu tak ostatní mohli vidět do hlavy!

Sedmá Výzva již dnes večer. Koho Láďa vezme s sebou do Duelu?


Vladko by se už tentokrát s nikým nedělil. Jedna zkušenost mu prý stačila

Kdo je potřebný a kdo největší lakomec

Takhle to dopadne, když začnou peníze padat z nebe

Video: Generálka pro milionáře. Co znamenají peníze?

Když začnou vzduchem létat peníze, naberou VyVolení pořádné tempo. Mrkněte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VyVolení milionáři

UFO ve Vile - Obrázek 8

Ve Vile přistálo UFO!

Ve VIle VyVolených přistálo UFO. Koukněte se na video:

reklama

reklama