Dnes večer Zúčtování i Výzva: To bude masakr!

Pokud si naši soutěžící mysleli, že doposud zažívali ve Vile perné chvilky, tento týden je vyvede z omylu! Zatím to totiž byla „brnkačka“, ale teď se ukáže, kdo má jaké nervy! Bude totiž „double“: Zúčtování i Výzva!
Palce
Palce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na ostří nože

Konec soutěže se pomalu, ale jistě blíží a je čas trochu provětrat počet soutěžících a vyzkoušet si jejich sílu i podporu diváků! A vezmeme to pěkně zostra: již dnes čeká soutěžící Zúčtování i Výzva dohromady, stejně, jak jste to mohli vidět minulý čtvrtek, a ten samý průběh bude mít i tento čtvrtek. Ano, chápete to správně: V pátek proběhne Super Duel, ve kterém nebudou soupeřit dva, ale hned čtyři soutěžící o vaši přízeň! Nyní si VyVolení opravdu neoddychnou!

Anulace Zúčtování a odchod Zdeny

Minulý týden byl pro soutěžící plný stresových situací: Zúčtování, během kterého obdržela nejvíc palců Zdena, bylo anulováno a Zdena byla vybídnuta k tomu, aby si okamžitě sbalila své věci a opustila prostory Vily. A proč se to všechno takhle zvrtlo? Štáb VyVolených jednoduše přestalo bavit její neustále fňukání, skuhrání a dožadování se odchodu z Vily a ze soutěže! Zdena se negativně stavěla k plnění úkolů, ve Vile vlastně jen jedla, pila, spala a kouřila. Takhle se ale soutěž o 5 milionů nehraje. Zdena si asi neuvědomila tu obrovskou příležitost, kterou vstupem do soutěže získala, a ani to, co by dali mnozí ostatní za to, být na jejím místě!

Soutěž se nám přiostřuje! Kdo by měl podle vás už konečně vypadnout a koho byste viděli jako finalistu? Jejich osud bude v pátek pouze ve vašich rukou! Nezapomeňte se dívat na speciální Zúčtování a Výzvu již dnes ve 20:15 na Primě.

 

Obchodníci

Video: VyVolení obchodníci: Kdo by mohl jít do teleshopingu?

 

 

VV pomerančové hrátky

Video: Pomerančové hrátky!

 

 

Jazykolamy

Video: Na čem si VyVolení vylámali jazyky?

Reklama
Reklama