Fičák ve Vile: VyVolené čeká Super Duel. Domů půjdou hned dva.

Reality show VyVolení, to jsou silné emoce, vypjaté situace a atmosféra někdy tak dusná, že by se dala krájet. A to naši soutěžící ani netuší, co je čeká tento týden – bude to totiž masakr!
Palce
Palce

reklama

Boj začíná

Po minulém týdnu se mohlo zdát, že se rozbouřené vody soutěže rychle vrátí do normálu: nic však není dál od pravdy. Tento týden bude totiž opravdu speciální! Už zítra proběhne Zúčtování společně s Výzvou dohromady, a to samé si soutěžící zopakují tento týden ještě jednou, ve čtvrtek. Tenhle, důležitými rozhodnutími a osudovými kroky „natřískaný“ týden, zakončí exkluzivní Duel, během kterého budete právě vy rozhodovat o osudu hned 4 soutěžících! Dva totiž opustí Vilu nadobro!

Anulace Zúčtování a odchod Zdeny

Minulý týden byl pro soutěžící plný stresových situací: Zúčtování, během kterého obdržela nejvíc palců Zdena, bylo anulováno a Zdena byla vybídnuta k tomu, aby si okamžitě sbalila své věci a opustila prostory Vily. A proč se to všechno takhle zvrtlo? Štáb VyVolených jednoduše přestalo bavit její neustále fňukání, skuhrání a dožadování se odchodu z Vily a ze soutěže! Zdena se negativně stavěla k plnění úkolů, ve Vile vlastně jen jedla, pila, spala a kouřila. Takhle se ale soutěž o 5 milionů nehraje. Zdena si asi neuvědomila tu obrovskou příležitost, kterou vstupem do soutěže získala, a ani to, co by dali mnozí ostatní za to, být na jejím místě!

Kteří VyVolení si zaslouží bojovat o 5 milionů až do konce? A které byste tam už raději neviděli? Jejich osud bude v pátek pouze ve vašich rukou! Nezapomeňte se dívat na speciální Zúčtování a Výzvu už zítra ve 20:15 na Primě.

 

 

 

 

Jazykolamy

Video: Na čem si VyVolení vylámali jazyky?

reklama

reklama