Jak Tereza Pergnerová uklidňuje děti? Pouští jim spratka Biebera!

Moderátorka Tereza Pergnerová (39) má zajímavý recept na to, jak vychovávat své děti Samuela (12) a Natálku (5). Dává jim opravdu dobrý příklad. Zpěváka proslulého v poslední době řadou skandálů Justina Biebera.
Tereza Pergnerová je ve VyVolených už stálicí
Tereza Pergnerová je ve VyVolených už stálicí

reklama

„Mezi dětmi je docela věkový rozdíl, takže když začnou zlobit, je to náročný. Ale zjistila jsem, co na ně platí. Pustím jim Justina Biebera. Já tu hudbu moc nemusím, ale Sam i Natálka jsou naprosto nadšení a najednou sekají dobrotu,“ smála se Pergnerová, která bude od září na Primě moderovat čtvrtou řadu reality show VyVolení.

Doposud se jen věnovala dětem a pomáhala charitě: „Odmítla jsem několik nabídek. Čekala jsem na něco, co mě potěší profesně i lidsky. Jsem zvyklá to tak dělat, zůstávám tak sama sebou, a to je má svoboda a jistota. Netlačím na pilu,“ přiznala se moderátorka.

Tereza před lety překonala drogovou závislost a má za sebou i řadu partnerských peripetií. Naposledy prošel krizí její vztah s otcem Natálky, přítelem Jiřím Chlebečkem. Pergnerová musela i s dětma opustit dům v Rakovníku, protože Chlebeček neplatil nájem.

Chvilku moderátorka bydlela u své matky, ale vše se urovnalo a zase žijí společně. „Jsem teď šťastná. Jsme s Jirkou opět spolu a vychováváme děti, jak nejlépe to jde. Rodina je pro mě nejdůležitější,“ prozradila nám.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Tereza Pergnerová se chystá moderovat reality show VyVolení

Podzim na Primě bude mít STYLE – hvězdy jdou mezi vás!

Video VIP zprávy: Tereza Pergnerová jde do VyVolených

Tereza Pergnerová: U nás rozhoduje můj syn!reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!