Moderátorka reality show VyVolení Tereza Pergnerová: Proč dělala televizi drahoty?

Tři dny na rozmyšlenou si vzala jedna z důležitých moderátorských hvězd chystané reality show FTV Prima VyVolení Tereza Pergnerová (39). Proč na nabídku nekývla hned?
Tereza Pergnerová bude moderovat reality show VyVolení na Primě
Tereza Pergnerová bude moderovat reality show VyVolení na Primě
isifa.com

reklama

Zatímco například hubatá divoška Agáta Prachařová, odpověděla ANO okamžitě, Tereza si vyžádala čas na rozmyšlenou. Jak sama vysvětlila, nedokáže se racionálně rozhodnout ve vteřině: „Nabídka mě nesmírně potěšila, ale nechala jsem si tři dny na rozmyšlenou. První den přináší nadšení, druhý otázky a odpovědi a ten třetí se obvykle umím rozhodnout."

Nakonec v souhvězdí moderátorů chybět opět nebude. První řada VyVolených v roce 2005 ji ostatně katapultovala zpět do profesního kolotoče po vleklých potížích se závislostí na drogách.

„VyVolení jsou součástí mého života, takže se těším. Určitě zároveň tuším, že leccos bude jinak, svět se posunul o kus dál. Čekají nás zkoušky, leccos se připravit dá, ostatní je dílem toho všeho kolem nás,“ myslí si Tereza, která bude moderovat Studio.

Doma v Rakovníku ji mezitím budou čekat děti – teenager Samuel a Natálka, která chodí teprve do školky. Na otázku, jak si zorganizuje čas, Tereza s úsměvem tvrdí: „Jako každá máma. Normálně jsme na to dva. Škola, školka, zkoušky a večer přenos."

Vypadá to, že partnerská krize, kterou prožívali s Janem Chlebečkem (44) před několika lety, je definitivně zažehnaná.

O moderátorce noční show Agátě Hanychové se více dozvíte ZDE.

Jak bude vypadat vila VyVolených se můžete podívat ZDE.

Co vzkazuje novým VyVoleným Petr Zvěřina z Václaváku se dozvíte ZDE.

-jad-

Další novinky, informace a  zajímavosti o další řadě VyVolených najdete ZDE

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama