Petr Zvěřina jde do Vily!!!

„Já nejsem žádnej ... z vidlákova! Já jsem Petr Zvěřina z Václaváku!“ a „Já jsem nepřijel do Prahy na babetě!“ Vzpomínáte si? Kdo by taky zapomněl!
Petr Zvěřina je ve Vile!
Petr Zvěřina je ve Vile!

reklama

Petr Zvěřina, jedna z nejvýraznějších postav první řady reality show VyVolení a autor několika vět, které se zaryly do paměti Čechů opravdu hluboko, je zpět! Dnes ráno překročí práh Vily a stane se tak součástí nejnovější, 4. řady!

Z jeho působení ve Vile si ho mohou diváci pamatovat jako bouřliváka, který si jde tvrdě za svým a který si nenechá nic vymluvit. Jeho spory s Vladkem jsou dnes již památné a patří do „zlatého fondu“ této reality show. Pravdou je, že jde Petr do Vily oslavit své šestatřicáté narozeniny! Tak to bude teda pořádná party! Nezapomeňte, že vše můžete na našich webových stránkách sledovat on-line!!

Než vstoupil do Vily, stačili jsme se ho zeptat na pár otázeček:

Sledoval jste dění ve Vile?
Určitě! Mně to hrozně zajímá! Ještě včera jsem seděl na internetu do 4 do rána a sledoval, co se děje!

Co na to říkáte?
Podle mého názoru je to zajímavý výběr lidí. Jsou tam celkem zajímavé typy. Dovnitř se rozhodně těším! Uvidíme, co z toho bude!

Je ve Vile někdo, na koho se těšíte nebo naopak?
Vůbec! Vím, že z rekapitulací se člověk dozví opravdu jen to základní a hlavně skrz kameru vypadá dění  úplně jinak, než jaké je ve skutečnosti. Těším se, až všechny poznám. Obrázek si udělám až pak!

 

Jak ve Vile rozbouří atmosféru nyní? Půjdou si s Vladkem zase po krku, nebo jsou již staré rány zahojeny? A padne mu do oka někdo z letošních VyVolených nebo naopak: najde se někdo, kdo mu vyloženě nesedne? Sledujte, jak to všechno dopadne a jestli bude i letos ve Vile pořádný fičák: dívejte se na Zprávy z Vily dnes v 19.40 a Denní reakpitulaci ve 21.20 na Prima love!

Psychický nápor už nezvládá ani Lucka. Kam se podělo její odhodlání působit na ostatní?

Místo zkoumání druhých má Lucka práci sama se sebou

El Ninova premiéra v kuchyni

El Nino: Moje malá premiéra!

reklama

reklama