Přehlídka šílenců z adresy: vila VyVolených

Blíží se další řada reality show VyVolení, a tak je načase připomenout si pestrou armádu podivných existencí, která už ve vile bydlela.
Vladko Dobrovodský – vítěz první řady VV
Vladko Dobrovodský – vítěz první řady VV
archiv FTV Prima

reklama

 Vladko Dobrovodský – vítěz první řady VV

Vladko Dobrovodský Foto: archiv FTV Prima

Kudrnatý kuchař exceloval neustálými citovými výlevy a houpáním se v křesle. Jeho záchvaty, během kterých rázoval vilou, pohazoval vlasy (ty si pak demonstrativně upižlal v koupelně) a řval na ostatní, jsou dodnes legendární. Vladko se netajil svou homosexuální orientací a nakonec ho jeho otevřenost dovedla až k vítězství. Showbyznys ho ale nebavil. Po výhře dál pracoval jako kuchař, ale nezvládl mediální zájem a radši utekl do Španělska, kde se živil sběrem mandarinek.

Petr Zvěřina – první řada VV

Petr Zvěřina – první řada VV Foto: archiv FTV Prima

Moderátor proslul svým výrokem, že nepřijel do Prahy na babetě. Ve vile se proslavil svým „vybraným“ slovníkem a vyhrožováním jedné z účastnic reality show Regině Holáskové. Kvůli výhružce, že ji pošle na dialýzu, musel prý podávat vysvětlení na policii. Soutěž sice nevyhrál, ale skoro jako jediný ze všech účastníků se i nadále pohybuje v mediálním světě a živí se jako DJ.

Regina Holásková– první řada VV

Regina Holásková– první řada VV Foto: archiv FTV Prima

Tanečnice Regina působila ve vile jako uragán. Svým nestandardním chováním si okamžitě znepřátelila většinu soutěžících. Ostatní obyvatelé vily se jí hned od začátku snažili zbavit, ale Regina byla u diváků velice oblíbená, protože dělala obrovskou show. Nakonec ve hře zůstala 71 dní. Dnes žije pod pseudonymem Regina Agia a živí se malováním obrazů.

Martin Hranáč – druhá řada VV

Martin Hranáč – druhá řada VV Foto: archiv FTV Prima

Hranáč se ve vile nejvíc předvedl svým tancem na písničku od Lucie Vondráčkové Ať je jak vítr, kdy skákal po pohovce a dělal prapodivné kreace. Kromě toho si s vítězem druhé řady VV Tonym Jalovcem hráli celý pobyt ve vile na mámu a tátu. Hranáč byl máma. Nyní se věnuje studiu zpěvu a rád by prorazil jako zpěvák. Čekáme, že každou chvilku vyleze na scénu s cover verzí Větru.

Antonín Jalovec – vítěz druhé řady VV

Antonín Jalovec – vítěz druhé řady VV Foto: archiv FTV Prima

Provozní pražského baru byl v době natáčení pořadu přítelem Renaty Kajdžas, která vystupovala v konkurenční reality show. Ve vile si přesto hrál na homosexuála „taťku“ a vzhledem k oblíbenosti gayů, soutěž nakonec vyhrál. Pak si Kajdžas vzal za ženu a ona propadla posilování. Nakonec blonďatá moderátorka vypadala jako nabušený chlap, což Tony nerozdýchal a rozvedl se. Nyní je opět ženatý s prsatou Katarinou (22), o níž nikdo nepochybuje, že je žena, a má s ní malého syna.

Veronika Fasterová – třetí řada VV

Veronika Fasterová – třetí řada VV Foto: archiv FTV Prima

Vyvinutá modelka sloužila ve vile spíše jako dekorační prostředek a navíc se tam dala dohromady s „mlátičkou“ Danem Holovským. Své vystupování v reality show pak zúročila focením lechtivých snímků. Na svých stránkách po odchodu z vily napsala: „Jmenuji se Veronika Fasterová a říkají mi Verunka. Jsem z české Republiky. S focením jsem začala v roce 2006, když mi bylo pouhých 18 let. Teď je mi čerstvě 20 let, už dávno nejsem panna a miluju Dana.“

Daniel Holovský – druhá řada VV

Daniel Holovský – třetí řada VV Foto: archiv FTV Prima

Boxer a bitkař působil ve vile jako časovaná bomba a nikdo si to s ním nechtěl rozházet, protože bylo jasné, že by to Holovský řešil pěstmi. Naštěstí k žádnému souboji ve vile nedošlo. Po odchodu ze soutěže chtěl Holovský změnit svůj mediální obraz a tvrdil, že lituje toho, že ho mají všichni za „vymlácenýho násilníka“ a on se přitom „věnuje charitě a získává příspěvky pro lidi nějak nemocné a postižené“. Budování nové image mu moc nevyšlo, protože ho pak jeho tehdejší přítelkyně Fasterová obvinila z napadení.

-dad-


Další novinky, informace a  zajímavosti o další řadě VyVolených najdete ZDEreklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!