Proč chtěl El Nino do Duelu: Klaustrofobie, stesk po rodině, nebo taktika?

První zúčtovaný El Nino dosáhl svého. Tak dlouho hučel do ostatních, že už nechce ve Vile dál být, až ho opravdu v úterním Zúčtování vypalcovali. Co se skrývá v pozadí jeho rozhodnutí? A koho dnes večer vyzve do Duelu? Dívejte se na Primu ve 20:15!
El Nino sleduje pomyslné hodinky. Počítá snad čas, který mu ještě ve Vile zbývá?
El Nino sleduje pomyslné hodinky. Počítá snad čas, který mu ještě ve Vile zbývá?

reklama

Známý rapper se rozhodl jít do Vily VyVolených, protože už mu začalo být Brno malé, a tak by díky účasti v reality show rád našel nové fanoušky. Už dopředu však měl obavy z omezení osobní svobody, na kterou rozhodně není zvyklý. Kdybych měl snad někdy jít do kriminálu, tak bych radši utekl někam do ciziny,“ prohlásil. Již po pár hodinách ve Vile pak začal mluvit o tom, že ho přepadá klaustrofobie. Při jeho povaze nelze než mu tento argument pro rozhodnutí dostat se za každou cenu do Duelu uvěřit. „Myslel jsem, že je Vila větší a že tu nebudu mít s klaustrofobií problém,“ svěřil se ve Zpovědnici El Nino, který ve Vile od prvních chvil přežívá jen s velkým sebezapřením. „Potí se mi ruce a jsem stále nervózní!“

Stále častěji El Nïno kouiá, jakoby mu spadly hračky do kanálu

Stále častěji El Nïno kouiá, jakoby mu spadly hračky do kanálu

 

Rodinná pouta

Mnohem silnějším důvodem ale zřejmě bude pro stesk po rodině. A především po devatenáctiměsíčním synovi. „Ve Vile mě čeká velká životní zkouška,“ povzdychl si už před Volbou El Nino. „Jsme na sobě navzájem velmi závislí. Malý mě volá, když odejdu z domu, když vidí auto podobné našemu… Odloučení ale nakonec jistě zvládne, protože zůstává s rodinou. Pro mě to je horší,“ povzdychl si potetovaný rapper, o němž by si sotvakdo myslel, že je vysloveně rodinný typ.

Jak na sebe upozornit?

Všechny argumenty pro odchod do Duelu a následně z Vily, které El Nino uvádí, však mohou být jen zastíracím manévrem pro důkladně promyšlenou taktiku. První fáze – nechat se ostatními poslat do Duelu v úterním Zúčtování – mu vyšla. O jeho výmluvnosti svědčí fakt, že dokázal efektivně zahrát na city dvěma třetinám soupeřů!

Už zase zadumaný El Nino

Už zase zadumaný El Nino

 

Není soupeř jako soupeř

Dalším krokem je správný výběr soupeře, jehož jméno prozradí El Nino dnes večer ve Výzvě. Jestliže se snaží upřít na sebe pozornost, a zvýšit tím svou popularitu, pravděpodobně vyzve slabého, kterého diváci ve Vile s lehkým srdcem oželí. Jestliže však dostojí svým proklamacím, že půjde do Duelu s Vladkem, rozehraje vzhledem k jeho oblíbenosti hodně vysokou hru. Nebo se opravdu chce vrátit domů?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Chce El Nino opravdu domů nebo je to taktika?

Koho vyzve El Nino do Duelu?
Sledujte v přímém přenosu Výzvu, na Primě dnes ve 20:15!

 


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!