Seriál „Ona má styl“ díl druhý: Lucie

Seriál "Ona má styl" pro vás přinášíme pravidelně každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek. Už ve středu se můžete těšit na díl třetí: Nikol. Dnes jsme se zaměřili na milovnici zvířat Lucii. Lucie není právě prototypem dívky, která úzkostlivě pečuje o svůj vzhled.
Ona má styl - Lucie
Ona má styl - Lucie

reklama

Lucka je veselá duše, která miluje barvy, za což si zaslouží obdiv vzhledem k tomu, že se spousta českých žen právě barev bojí! Pravdou je, že Lucie sama několikrát přiznala, že o sebe vlastně ani moc pečovat neumí a od ostatních dívek chtěla poradit především s líčením. Třeba se nám nakonec tato milovnice přírody vyloupne v neskonalou krasavici! To, jestli má nějaký styl a jaký vlastně vůbec je, posuďte už sami!

 

 

Video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

"Ona má styl" díl druhý: Lucie

Outfity:

 

Lucka v domácím
Lucka v domácím

V domácím úboru se určitě cítí skvěle – my ji chválíme za veselé odstíny, blankytnou a žlutou. Vršek působí trochu pytlovitým dojmem, ale nápis na něm má alespoň nějaké poselství.

 

Trička s nápisem
Trička s nápisem

Výrazná růžová tvoří s Lucčinými zrzavými vlasy zajímavou kombinaci. Trička s nápisem má Lůca zřejmě v oblibě, ale příště bychom volili top s heslem méně slabomyslným.

 

Lucie v černé krajce
Lucie v černé krajce

Na luxusní party se Lucka krásně vyšvihla! Oblékla černé krajkové šaty s dlouhými rukávy a sexy průstřihem na zádech. Dala však jasně najevo, že se v tomhle oblečení vůbec necítí dobře a její věta: „Já nejsem holka z luxusních party, já jsem holka od krav!“ je snad už památná.

 Outfit na běhání

Sportovní outfit zvolila Lucka perfektně: modré tepláčky jsou ideální a růžová mikina s rozkošným koťátkem vepředu dodává celku vtip!

 

Růžovou má Lucka ráda
Růžovou má Lucka ráda

Lucka má růžovou evidentně ráda a svetřík jí rozhdoně sluší. Modrý šál je efektní a zároveň zahřeje. Rozpuštěné vlásky jí zužují její kulatý obličej a moc jí sluší i ofinka.

 Top bez ramínek

Černobílá nám k milovnici barev Lucce moc nesedí. Tuto kombinaci zvolila na tílko, které je rozveseleno alespoň kytičkami. Střih bez ramínek jí sluší a dává vyniknout jejímu tetování.

 Lucce to v šatech sluší

Vidět Lucku v šatech je opravdu svátek. Tyhle jí navíc extrémně sluší. Pravdou je, že krátký střih zdůrazňuje maličko silnější stehna, ale to by opticky vylepšily podpatky, kdyby si je Lucka ovšem obula. Víme ale, jak moc je nesnáší! Náhrdelník bychom ale rozhodně sundali! K asymetrickému střihu na jedno rameno vůbec nepatří!

 Lucka v outfitu vytvořeném Nikol, je to kočka!

Lucka v podpatcích poprvé a my doufáme, že ne naposled. Takhle dopadla, když si ji vzala do parády Nikol. Skvěle sladěné barvy, vtipný vršek a luxusní botky udělaly z Lucky kočku!

 

Ona ma styl  - Obrázek 1

Seriál: „Ona má styl“ díl první: Zdeňka

reklama

reklama