Thomas a El Nino ve Zpovědnici! Co na sebe prozradili?

Ve včerejší Noční show, kterou uváděla modelka a moderátorka Agáta Prachařová, jste mohli vedle pikantních záběrů a ostrých hádek vidět i naše soutěžící ve Zpovědnici. Nejzajímavějšími monology byl Thomasův a El Ninův!
El Nino v „zápalu“ hry
El Nino v „zápalu“ hry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Thomas vs. Zdeňka

Thomase se Agáta vyptávala především na jeho vztah se Zdeničkou, ten přiznal, že ji má moc rád a že si s ní rozumí. Nic víc to prý ale není… Nevěděl, že ve studiu s Agátou sedí jeho přítelkyně, která mu jeho „upřímnost“ rozhodně nevěřila a vzkázala by mu, že není jediným chlapem na světě!

Thomasi, když ti nevěří tvoje přítelkyně, s níž jsi 3 roky, jak pak máme my??

El Nino ve výtahu

El Nino se ve Zpovědnici svěřil se svou klaustrofobií: v jakémkoliv jiném domě ji nepociťuje, protože ví, že může kdykoliv odejít, navíc si prý myslel, že je Vila mnohem větší! S tolika lidmi se prý ve Vile cítí podobně jako ve výtahu a byl moc rád, že je ve Zpovědnici klika, kterou si může kdykoliv otevřít. Dokonce přiznal, že je na tom tak špatně, že by klidně přenechal své místo ve Vile tomu, kdo ve Volbě skončil za ním! Pravdou je, že El Nino, jindy sebevědomý a drsný rapper, vypadal, že mu jeho fobie dává asi pěkně zabrat a že se každou chvíli zhroutí!

Jak se s ní popere?

Petr Zvěřina je ve Vile!

Petr Zvěřina jde do Vily!!!

Operní hudba zní ve Vile poprvé

Co všechno umí Pavlína: Vilou zazněl operní zpěv

Energie do života!

10 způsobů, jak se vypořádat se stresem

Reklama
Reklama