Thomas zůstal sám. Svalovec se rozsypal

O jedinou spřízněnou duši připravil páteční Duel potetovaného frajera Thomase. Nikol Vyhrála na celé čáře, Zdenča mazala domů a on zůstal ve Vile jako sám voják v poli. Odchod silikonové panenky ho tak sebral, že dokonce ronil slzy.
Zdenička se nevrátila z duelu - Obrázek 8
Zdenička se nevrátila z duelu - Obrázek 8

reklama

Ani chlapi neunesou všechno a Thomas je toho důkazem. Namakaný svalovec si našel ve Vile družku a opustil kvůli ní přítelkyni Sabinu. Utvořili si spolu pomyslný ostrůvek uprostřed moře nepřejících soupeřů, kteří údajně neměli pro jejich lásku pochopení. Odmítali s nimi komunikovat, pravidla reality show měli na háku a Vilu pojali jako luxusní hotel, v němž si mohou pohodlně užívat bez ohledu na ostatní. A především na diváky, kteří rozhodují o tom, kdo si účast ve hře o pět milionů korun opravdu zaslouží.

Není divu, že na to Zdenča dojela už ve třetím Duelu, v němž ji fanoušci VyVolených poslali domů v poměru 84:16 procentům hlasů ve prospěch činorodé Nikol. Thomas zůstal ve Vile sám a pořádně ho to sebralo. Dokonce odchod své nové lásky oplakal. Vezme si z krizového vývoje poučení?

Podívejte se, jak se Thomas sesypal po Zdenčině prohře v Duelu:

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít VyVolení - Speciál na Primě dnes v 18:00!

Chcete vědět, co VyVolené opravdu potkalo v nejbližší budoucnosti? Sledujte Zprávy z Vily na Primě, dnes v 19:40!

Nikol je vítěz

Z Duelu se vrátila Nikol. Thomasova láska v troskách


Duel Zdenči a Nikol - jemná adeptka na moderátorku zvítězila na celé čáře. Podívejte se, jak první dívčí souboj v přímém přenosu probíhal:


3. Duel - Obrázek 9

Machr Thomas ronil slzy. Zdeňko, miluju tě!

...čerpá další sílu z magické koule...

VyVolení odhalili budoucnost. Věštkyně Vladana se trefila

Kdy má cenu zachránit vztah?

Kdy je záchrana vztahu jen ztrátou času?reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!