Thomasovy kočky už jsou venku! Co bude dál?

Poté co si užily se soutěžícími Štědrý večer, opustily v sobotu dopoledne vyřazená Zdeňka i Thomasova bývalá přítelkyně Sabina Vilu. Jak se na svůj vztah s potetovaným svalovcem dívají a co od něj očekávají?
Obě Thomasovy lásky opustily v sobotu Vilu VyVolených
Obě Thomasovy lásky opustily v sobotu Vilu VyVolených

reklama

Za kliku dveří vzala odhodlaně jako první Sabina, zřejmě už měla pobytu ve Vile VyVolených plné zuby. Po třech letech společného života je pro ni Thomasova zrada těžká, i když se to snaží zahnat úsměvem, aby to na ní nikdo nepoznal. „Jasně že mě to bolí,“ prohlásila.

Zrada se neodpouští

Před Thomasovým odchodem do Vily spolu stále ještě žili. Proto také šla o studia, aby ho podpořila. Z legrace mu Sabina tenkrát řekla, že když do Vily půjde, tak se s ním rozejde. A on prý moc dobře věděl, jak to myslí. Bral to s humorem. A pak si začal se Zdeňkou, jakoby ona nebyla. „Není mi to příjemný a bolí mě to pořád. Tři roky není úplně krátká doba, plánovali jsme spolu rodinu. I přes všechny problémy jsem s ním chtěla zůstat,“ prozradila Sabina a dodala: „Když člověka milujete, tak si necháte líbit všechno. Byla to moje první velká láska, můj první vztah. Ale tohle už by bylo moc silný kafe… To mu nedokážu odpustit!“

Zdeňka? Tohle vidí černě!

Sabina je přesvědčená, že až Zdenička Thomase opustí, bude zase běhat za ní, přemlouvat a říkat, že ji miluje. Přiznává, že jí to dělá dobře, ale už ho nechce. Do Vily šla hlavně kvůli jeho fence Arině a také tak trochu kvůli sobě. Vyzkoušet si, jaké to je, byla to jedinečná příležitost. A bylo jí tam hrozně dobře, až na ty dva.

Jak to bude s Thomasem dál?
Teď to nechci řešit.

Chceš ho ještě vidět?
Teď už ne…

A co bude s jeho fenkou Arinou?
Samozřejmě mu ji musím dát, je to jeho pes.

Co říkáš Zdeničce, budete kamarádky?
Možné to je. Po včerejšku si myslím, že je úplně jiná, a beru zpět, co jsem o ní řekla. Zdeňka i Thomas jsou jiní, když jsou separé, ale když jsou spolu, tak je to strašný.

Jak myslíš, že by mohl dopadnout jejich vztah?
Myslím, že jim to nevydrží.

Zdenička zůstala klidná

Po Thomasově odchodu do Duelu prý nebyla silikonová kráska, s níž Thomas Sabinu zradil, ani trochu nervózní. „Věděla jsem, že zase půjdu ven, tak to bylo v pohodě,“ prohlásila. „Vypadneš po měsíci a ani po delší době to není úplně jednoduchý. To, co tě čeká venku, tě tak trochu semele. Každý se s tím nevyrovná.“

Chceš Thomase vidět?
Chci.

Pojedeš za ním do hotelu?
Počkám si, jestli se ozve, nebudu ho uhánět. Pokud bude chtít, tak se určitě ozve.

Těšíš se na to, co s ním možná prožiješ?
Pokud se ozve, tak se těším. To, co jsem se dozvěděla, se mi nelíbí. A Sabi věřím. Nevidím důvod, proč by si to vymýšlela. Je to nehezký. Hodně nehezký. Myslím na to, jak to Thomas zvládne. Nebude to mít právě lehké.

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, dnes na Primě v 18:00!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

Návrat Vladka do Vily - Obrázek 31

Vladkův velkolepý návrat


Sváteční přípravy - Obrázek 2

Video: Vánoce, Vánoce přicházejí…


Eva vystřídala Pavlínu u vysavače. Ani jedna z nich přece nevyhrála záda v loterii!

Vstávat a cvičit – se smetákem!reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!