Thomasův odchod vykolejil Honzu

Vladkův návrat do Vily po Souboji titánů byl velkolepý. Holky ječely, skákaly mu kolem krku a radost nebrala konce. Jen Honza postával stranou a téměř nereagoval. Ztratil snad půdu pod nohama?
Thomasova prohra s Vladkem Honzu přímo zdrtila
Thomasova prohra s Vladkem Honzu přímo zdrtila

reklama

Svalovec Thomas vyzval do šestého Duelu Vladka, s blížícím se startem přímého přenosu ale stále víc ztrácel jistotu. Nejsilnějšího soupeře z Vily si vybral evidentně jenom proto, že mu to už dávno sliboval a bál se, že by jinou volbou přišel o svou chlapskou čest. I houstnoucí atmosféra ve Vile mu totiž napovídala, že nejspíš nezvolil správně.

Zrada z vlastních řad

Definitivně ho zkřísly i odpovědi ostatních, koho chtějí zpátky. V tomto skóre prohrál s Vladkem 3:6. Zpátky ho chtěli pouze jeho Zdenička, Láďa a Honza. Dokonce i jeho bývalá přítelkyně Sabina prohlásila v přímém přenosu, že chce zpět raději Vladka, protože se už na jeho milostný románek ve Vile nemůže koukat.

Šokovaný Honza

Nikoho nepřekvapilo, že Thomasův odchod nesla těžce Zdenča. Po Vladkově příchodu nacpala své věci do několika igelitek a začala bušit na dveře Zpovědnice s tím, že chce okamžitě domů. Štáb jí ale vysvětlil, že takhle se reality show nehraje, a tak se zklidnila a přijala situaci jako fakt, byť se sebezapřením. Hůř na tom byl Honza, který zřejmě ztratil ve Vile jedinou oporu. Přecházel jako lev v kleci, poplácával si pravítkem o dlaň a zřejmě se ze všech sil snažil utlumit v sobě výbuch. Jak se bude projevovat dál? Vystoupil snad do popředí další agresor, který ostatním soužití ve Vile pořádně opepří?

 

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, dnes na Primě v 18:00!

Co se děje ve Vile, když už spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!


vladko-vitez

6. Duel na ostří nože. Do Vily se vrací Vladko!


Goodbye VV Zdenka

Zdenčin útěk z Vily. Chce za Thomasem!

...

Pavlína se zasekla v dešti. Meditace, nebo šílenství?


Další otevřená zpověď ve Vile. VyVolení prozradili, co pro ně znamená výzva

Co pro VyVolené znamená výzva?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!