Ve Vile na ostří nože. Regina všem zvedla mandle

Chtěla být sexy, působit jako nejchytřejší, nejmorálnější a nejmoudřejší, a tím si získat diváky. Plavovlasé dračici však strategický plán už podruhé nevychází. Všichni soupeři ve Vile jsou zajedno – mají jí plné zuby!
10. Zúčtování - Obrázek 12
10. Zúčtování - Obrázek 12

reklama

Reginin plán se začal během čtvrtečního Zúčtování a Výzvy definitivně hroutit. Již během přímého přenosu sklidila ostrou kritiku, která s ní zřejmě pořádně zacloumala. „Je falešná, přetvařuje se. Dnes začala pláčem. Nesnáším ji a nechci ji vidět,“ sypal na její hlavu ostrou kritiku Vladko, kterého nejvíc nadzdvihlo její tvrzení, že peníze nepotřebuje. „Mám dva byty, mám auto a šťatný život. Přesto si budu přát těch pět milionů.“

Pravda v přímém přenosu

Romana prohlásila, že ji ve Vile nechce za to, jak se chová. Eva ťala do živého, když prohlásila, že Regina občas neví, co mluví. „Je nesnesitelná, když jí chce člověk radit, nebere to… Oko za oko, zub za zub…“ prohlásila Pavlína. „Ten palec překvapil mě samu. Dávám ho člověku, kterého jsem si tu přála. Je ale tak nevyrovnaný a připomíná mi logo soutěže: jednou nahoru, jednou dolů. Je nevyzpytatelný,“ vystihla Reginino chování Lucka.

Nový terč – Vladko

Sympatie VyVolených začíná pomalu ztrácet i „hodný strýček“ Vladko. Honza, který se nechal vyhecovat, proti němu otevřeně brojil. Eva se ho sice snažila zklidnit, sama si ale přisadila. „Nic nedělá a z toho mu hrabe. Nebudu se rozčilovat,“ prohlásila. VyVolení soudí, že favorit show změnil své chování a nesnese kritiku. „Já mu to nezobu, protože vidím, co dělá. Čekám na chvíli, kdy se rozčílí a vyčte mi všechno za celou dobu. Je superboss, a tak se chová,“ rozčilovala se zklamaná Eva. Důvěřivá Romana si však myslí, že Vladko jen špatně snáší Zdenin odchod.

Desátý Duel již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!


Sledujte své oblíbence v přímém přenosu Vila živě, dnes na Prima Love ve 21:50!

VV Regina

Vila: Trapas v přímém přenosu rozpoutal válku blondýn

VV Honza

Video: Honza začíná taktizovat! Štve ostatní proti Vladkovi!

Třídění potravin

Video: Zeleninová hádka!


reklama

reklama