Video: Noční mejdan. Vladko vyjel po Pavlíně, Honza se zbláznil

Navzdory tomu, že zástupců silnějšího pohlaví ve Vile rapidně ubývá, mejdan po Vladkově návratu z Duelu byl pořádně divoký. Do erotických hrátek se zapojil i oslavovaný vítěz a – Zírejte! – šel výhradně po holkách!
No comment...
No comment...

reklama

Nejbujařejší oslava v dosavadní historii čtvrté řady českých VyVolených se rozjela v závěru Štědrého večera. Ke každému slavnostnímu dni přece patří pořádná party. Přinejmenším ve Vile VyVolených. Je to trochu překvapivé, ale na rozdíl od ranního generálního úklidu se tentokrát nikdo neflákal, a dokonce se ani nikdo s nikým nepohádal.

Zdeňka rozhodně netruchlila

„No vidíte, dokonce spolu můžeme normálně mluvit,“ komentovala nastalou změnu Romana, kterou koňská dávka pohody, štěstí a lásky úplně odrovnala. Navzdory Thomasově prohře se báječně bavily i obě jeho slaměné vdovy Zdeňka a Sabina. Jestli je čerstvě vyřazený svalovec sledoval v hotelu alespoň na videokamerách, určitě mu nebylo nejlépe. Zvlášť když viděl, že nová milovaná neuronila nad jeho prohrou ani slzičku.

Vladko se rozjel

Návrat do Vily si pořádně užíval i čerstvý vítěz Vladko. Jako hvězdě večera mu bylo leccos dovoleno, a tak dokonce začal ve vířivce obtěžovat Pavlínu. O jeho náklonnosti k něžnému pohlaví už všichni víme, rozhodně si rád sáhne a především si potrpí na blondýnky. Jeho vilové skoroženě Evě přesto jeho enormní zájem o jinou ani trochu nevadil, žárlit prý na něj nehodlá.

Honzu probraly až odhalené křivky

Ve více či méně hanbatých útocích na holky nezůstali pozadu ani ostatní pánové. Ládík to bral, kam mu právě ruka padla, mimořádnou pozornost však věnoval Zdenčiným silikonům. Zbytky své plachosti si však zachoval, a tak předstíral, že za to nemůže, protože se mu ve vyhřátém bazénu zapotily brýle. A Honza jakoby se teprve proudil. Zatímco po celý večer koukal, jako když nadloubá onomu velkému rohatému zvířeti, při vodních hrátkách řádil jako smyslů zbavený. Hlavním cílem jeho pozornosti byla – jak jinak – opět Nikol, do které se pořádně zakoukal.

V noci po Duelu řádili VyVolení jako smyslů zbavení. Koukněte se na video:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Párty v bazénku

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, dnes na Primě v 18:00!

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

Obě Thomasovy lásky opustily v sobotu Vilu VyVolených

Thomasovy kočky už jsou venku! Co bude dál?


Návrat Vladka do Vily - Obrázek 31

Vladkův velkolepý návrat


Sváteční přípravy - Obrázek 2

Video: Vánoce, Vánoce přicházejí…


Eva vystřídala Pavlínu u vysavače. Ani jedna z nich přece nevyhrála záda v loterii!

Vstávat a cvičit – se smetákem!


Thomasova prohra s Vladkem Honzu přímo zdrtila

Thomasův odchod vykolejil Honzu


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!