Video: Vánoce, Vánoce přicházejí…

Nad vybavením, které objevili v zásobovačce, VyVolení užasli. Je to vůbec možné? Ano, dnes opravdu budou ve Vile Vánoce! Tak honem… bylo třeba zvládnout spoustu práce a nikomu to nepřišlo divné. Jenom Thomasovi.
Sváteční přípravy - Obrázek 2
Sváteční přípravy - Obrázek 2

reklama

Proč by Vánoce nemohly být třeba v říjnu? V reality show je přece možné všechno! Na Thomasův úžas nikdo nereagoval, a tak se svalovec usadil u stolu v obýváku a začal navazovat šňůrky na ozdoby. Největší radost z Vánoc měla neustále pozitivní Lucka. To Zdenička pojala přípravy po svém. Místo Vily začala zdobit sebe a zabrala zrcadla v koupelně na hezkých pár desítek minut.

Zklidnit emoce!

Takový příkaz přišel od štábu, když už se VyVolení místo svátečních příprav zase neúnosně hrabali ve svých sporech. Z jedné strany není divu, Romana byla ještě plná urážek, které na ni vychrlil v noci Thomas. Ale z té druhé... čeho je moc, toho je příliš. Vánoce jsou svátky poklidné a láskyplné, takže všechny spory musely okamžitě stranou. Namísto nich přistály na stole v obýváku tradiční perníčky, které bylo nutno ozdobit. Ženy radily, muži zdobili.

Snaha byla

Pánové měli velké štěstí, že jim velkorysý štáb dodal profesionální zdobítka a nemuseli se matlat s vaječnými bílky, cukrem, potravinářskými barvami a podomácku umotanými kornoutky z pergamenu. To je, pane, pokrok! Došlo i na zpívání vánočních písniček a koled, a to byl pro uši operní pěvkyně Pavlíny pořádný trest.

Video: přípravy na Štědrý večer

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vánoční přípravy u VyVolených

Netradiční tradice

S vánočními tradicemi se VyVolení vypořádali jako v reality show. Krájeli jablka – kdo najde uvnitř hvězdičku, bude hvězdou! Házeli botou – když špička ukáže ke dveřím, opustí Vilu! Vladkova i Thomasova špička ukázaly obě směrem dovnitř. Zřejmě ani tradice nejsou neomylné.

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, dnes na Primě v 18:00!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

Eva vystřídala Pavlínu u vysavače. Ani jedna z nich přece nevyhrála záda v loterii!

Vstávat a cvičit – se smetákem!

Thomasova prohra s Vladkem Honzu přímo zdrtila

Thomasův odchod vykolejil Honzu

Goodbye VV Zdenka

Zdenčin útěk z Vily. Chce za Thomasem!

vladko-vitez

6. Duel na ostří nože. Do Vily se vrací Vladko!


...

Pavlína se zasekla v dešti. Meditace, nebo šílenství?reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!