Víme první: VyVolené bude smažit nelítostný Libor Bouček

Konec lichým spekulacím, jestli budou reality show VyVolení moderovat Tereza Pergnerová nebo Libor Bouček. Správnu odpověď má jen Prima style: budou to OBA DVA.
Moderátor Libor Bouček
Moderátor Libor Bouček
isifa.com

reklama

O tom, že na nabídku kývla Tereza Pergnerová, jsme už informovali (podrobnosti čtěte ZDE). Informace, že Studio bude společně s ní komentovat Libor Bouček, je však nová.

A soutěžící a tím pádem i diváci se mají jako vždycky na co těšit. Libor, který už s VyVolenými spolupracoval (mimořádně zdařile komentoval Night-show nebo dokázal zaskočit ve Studiu za tehdy nemocnou Terezu Pergnerovou), se netají tím, že se soutěžícími nemá žádné slitování. „Nelituju je,“ řekl v jednom z prvních rozhovorů, které k VyVoleným kdysi poskytl. „Nespokojím se s tím, že by mi na otázku neodpověděli,“ dodal s tím, že na něj nefungují žádné výmluvy ani citové výlevy. Několikrát zdůraznil, že se soutěžící nechali zavřít do vily dobrovolně a tak není žádný důvod našlapovat kolem nich po špičkách. A určitě to nebude dělat ani tentokrát.

Na rozdíl od Terezy Pergnerové Libor Bouček nad nabídkou nezaváhal a žádný čas na rozmyšlenou nepotřeboval: „Rozměr a význam toho projektu moc prostoru k váhání nedává. Byl jsem v první řadě nadšen. VyVolení přinesli na podzim roku 2005 do českého televizního prostředí fenomén a jsem přesvědčen, že se to může opakovat i po osmi letech. Navíc jsem zjistil, že co se týká kreativity, sešel se obdobný tým, takže to bude radost," podotkl Libor.

Třetím známým jménem je Agáta Prachařová, která se zhostí moderování Night-show. Sledujte Prima-Style.cz – zítra bude čtveřice jmen kompletní.

 -jad-

Další novinky, informace a  zajímavosti o další řadě VyVolených najdete ZDE

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama