Vstávat a cvičit – se smetákem!

Netradiční rozcvičkou začal sváteční den ve Vile VyVolených. Místo poskakování po terase je tentokrát čekal smeták, vysavač, hadry, kbelík… zkrátka generální úklid. O Vánocích přece musí být všude pořádně vygruntováno! Zatím ale netušili, že je čekají nejkrásnější svátky v roce.
Eva vystřídala Pavlínu u vysavače. Ani jedna z nich přece nevyhrála záda v loterii!
Eva vystřídala Pavlínu u vysavače. Ani jedna z nich přece nevyhrála záda v loterii!

reklama

VyVolení občas bývají jako Bob a Bobek, populární Králíci z klobouku. Zvednout některé lenochy z postele totiž bývá i ve Vile leckdy pořádně náročné, navzdory tomu, že se zavázali k dodržování pravidel hry. Nikol, Vladko, Lucka a Honza tentokrát vyskočili z postele jako srnky, a jakmile přišel první dopis, pustili se do práce. To Zdeňka s Thomasem se teprve hrabali z postele a Sabina místo ke smetáku odkráčela nejdřív do koupelny. Do práce se nechtělo ani Láďovi a Honzovi.

Mazaná Zdenča

Zatímco někteří se poflakovali zjevně, Zdenča zvolila zastírací manévr. Pustila se do leštění kuchyňského dřezu a zřejmě si ho spletla se zrcadlem. Tahle činnost jí málem vydržela po celou dobu velkého úklidu. Někdo si zkrátka umí práci šetřit.  Nakonec se ale pochlapila a nabídla se, že vystřídá Pavlínu u vysavače.

Honza na umření

Práce-nepráce, Honza ještě před ukončením velkého úklidu prostě se vším praštil a hrnul se do kuchyně, aby urval něco k snědku. Že by někteří jedinci opravdu nemohli pracovat ani vteřinku o hladu? Holky a Vladko dál zuřivě šňůrovali, Vladko se jako obvykle chopil důkladného úklidu toalet, protože špínu v těchto končinách obzvlášť nesnáší. Ostatními chlapy to ale ani nehnulo. Pohodlně se usadili a ani trochu jim nepřišlo hloupé, že druzí ještě makají.

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily, na Primě dnes v 19:40!

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, dnes na Primě v 18:00!

Co se děje ve Vile, když už spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli ve 23:05!

Thomasova prohra s Vladkem Honzu přímo zdrtila

Thomasův odchod vykolejil Honzu

Goodbye VV Zdenka

Zdenčin útěk z Vily. Chce za Thomasem!

vladko-vitez

6. Duel na ostří nože. Do Vily se vrací Vladko!


...

Pavlína se zasekla v dešti. Meditace, nebo šílenství?


Další otevřená zpověď ve Vile. VyVolení prozradili, co pro ně znamená výzva

Co pro VyVolené znamená výzva?


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!