VyVolení na ostří nože: Kdo po kom málem skočil?

Ve Vile byl ještě do včerejška téměř rajský klid – poté, co vypadl Thomas, se všichni uklidnili a zdálo se, jako by už neměli do čeho (nebo spíše do koho) píchnout. Thomas byl pro svou aroganci, agresivitu a nepřizpůsobivost ve Vile nepřítelem číslo 1. Teď se zloba začíná obracet na jiné!
Tenhle spor byl jen z legrace, skutečné hádky se odehrávaly jinde!
Tenhle spor byl jen z legrace, skutečné hádky se odehrávaly jinde!

reklama

Situace ve Vile byla pohodová (podrobně jsme ji rozebrali v článku VyVolení: Ticho před bouří aneb Komu zvoní hrana!) – během včerejška se však nakupilo tolik hádek, které jakoby vznikly z ničeho! Proč se to děje?

Lucka vs. Láďa

Jednou z opravdu výrazných hádek byla ta Lucie s Ládíkem – ona to vlastně hádka ani nebyla, spíše jednostranný masakr! Lucka se neskutečně hrubě utrhla na Ládíka, seřvala ho jak malého kluka, a ten jen koukal jako puk! Hystericky křičela: „Vypadni! Pořád si hraješ na chudinku! Nesnáším takovýhle lidi!“ Nikol se ji snažila uklidnit a podle Lucčiných slov, kdyby tam nebyla, tak po Láďovi „skočí“!

Romana vs. Nikol, Honza a Vladko

Konflikt však měl dohru ještě později, když se Romana, za níž si přišel Láďa pro útěchu, opřela do Nikol, že Láďovi úmyslně ubližuje. Nikol nechápala, proč by na něj měla brát ohled, a Honza i Vladko ji obhajovali s tím, že hrají jen hry. Vladko na účet Ládi poznamenal, že by taky měl vymyslet něco akčního!

Eva vs. Nikol

Další hádka nastala mezi Nikol a Evou – ta jí vyčetla, že jí Nikol během bobříka mlčení napsala o jejím příteli a že do Vily tahá věci zvenku. Nikol i Eva brečely a Romana Nikol podezřívala, že pláč jen hraje! Pavlína mezi oběma lítala jak hadrový panák a snažila se obě utěšit, vážnost situace však nebezpečně zlehčovala a ona sama si z ní evidentně nic moc nedělala.

Po hádce začala velká pomlouvačka: Eva s Romanou si vzaly na paškál Nikol: řešili všechno: od toho, jak si v běžném životě žije, přes to, jak je falešná a vyčůraná, až po to, jak si prý potřebuje omotat lidi kolem prstu!

Jak to dopadne?

Jak včerejší hádky zamotají dnešním Zúčtováním? Kdo má minimálně jeden palec jistý a kdo vyjde s čistým štítem? Nezapomeňte sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19:40 a Zúčtování ve 20:15. Exkluzivní záběry uvidíte i po přímém přenosu, kdy vysíláme Vilu živě – hodinu záběrů přímo z Vily – jen na Prima love!

 

VV Tábory

VyVolení: Ticho před bouří aneb Komu zvoní hrana?

 

Lži

VyVolení: Debata o pravdě a lži!

 

VyVolení a papáníčko - Obrázek 4

Vypasení VyVolení – Tři kousky PŘED a TEĎ

 

Dobrák a sobec - Obrázek 8

VyVolení: kdo je největší dobrák a kdo sobec?

 

Honza na rozpacích

VyVolení lovili bobříky! Kdo dostal za mrštnost a kdo za mlčení? To neuhodnete!

 

Skauti - Obrázek 1

Rychlé šípy ve Vile: Nechyběl Mirek Dušín ani Červenáček!

 

 

Thomasův Ježíšek - Obrázek 2

Video: Thomasova nadílka: Vypadnutí a vůně do bytu!


reklama

reklama