VyVolení: Ticho před bouří aneb Komu zvoní hrana?

V pátečním Duelu Vilu opustil Thomas – konfliktní svalovec, který si ve Vile rozhodně nebral servítky a který si nadělal spoustu nepřátel. Ve Vile je zatím po jeho odchodu rajský klid – ale ne nadlouho!
VV Tábory
VV Tábory

reklama

Odchod Thomase zapůsobil na naše soutěžící jako pohlazení po duši, jako horká polévka po dnu stráveném na dešti, jako třpyt vánočních ozdob na omamně vonícím vánočním stromečku. Možná i právě páteční den ve znamení Vánoc, svátků klidu a pohody, soutěžící semknul a vytvořil harmonickou atmosféru, která by se s přivřením oka dala přirovnat k té rodinné. Už teď si ale musí všichni soutěžící hlídat záda!

Vladko

Vladko může být tento týden v naprostém klidu. Pokud neporuší pravidla, má imunitu, jež ho před zítřejším palcováním chrání. Nejspíš by ale byl uchráněn i tak: z Duelu se vrátil už dvakrát a ostatní jej právem považují za silného soupeře! Uvidíme, jak dlouho jim jejich respekt vydrží!

Láďa

Láďa je nekonfliktní člověk, který se baví úplně se všemi. Právě jeho nerozhodnost, nevyhraněnost a neschopnost postavit se k věcem po svém mu ostatní ve Vile vyčítají. Vadí jim, že působí jako tichý společník, který zůstává stranou a soutěží prochází téměř bez povšimnutí. Nikol mu při posledním Zúčtování dala palec a vyčetla mu, že se nijak nezapojuje. Honza o něm prohlásil, že má všechny ve Vile přečtené a že moc dobře ví, co dělá! Láďa je prostě introvert, který sám sebe ještě hledá – znamená to ale, že s ním budou soutěžící jednat v rukavičkách? Uvidíme, jestli si na něm náhodou nesmlsnou už zítra!

Nikol

Nikol je ve Vile relativně oblíbená, někdy má konflikty s Vladkem, ale zároveň se s ním aktivně zapojuje do většiny úkolů a stejně jako Vladko je pro každou špatnost i srandu. Právě o Nikol Vladko prohlásil, že je pro něj silným soupeřem. Nikol podle svých slov doufá, že se s Vladkem potká v Duelu až ve finále! Teď jsou největší kamarádky s Luckou – není to snad proto, že o sobě vědí, že jsou silné hráčky? Naopak s Romanou se neustále hádá a navzájem se označují nelichotivými přezdívkami!

Honza

Honza je ve Vile za krasavce, zatím však nijak extra výraznou postavou není a moc toho ve Vile neukázal. Pravda je, že se zapojuje do úkolů a rozumí si téměř se všemi – nemusí Vladka a občas se hašteří s Evou. Asi nejvýrazněji se spřáhl s Nikol – uvidíme, jestli se v jejich ráji neobjeví nějaké trable!

Lucka

Lucie se ve Vile také baví se všemi – na druhou stranu začíná postupně vystrkovat růžky! Její snaha přestat kouřit ji dost ovlivňuje – bývá nervózní, hádá se, kuje pikle a připravuje konfliktní situace. Její velká hádka s Vladkem už je téměř zapomenuta, anebo ne? V neděli se nechala slyšet, že uvažuje o palci pro Láďu: že by se nebála vrazit svému věrnému příteli kudlu do zad? Nejspíš k tomu nedojde, ale uvidíme…

Eva

Eva je největší kamarádka s Vladkem – to je známá věc! Na druhou stranu se také občas „rafnou“, ale jejich vztah to pravděpodobně zatím neohrozí. Eva také získala velké sebevědomí, když se už dvakrát vrátila z Duelu. Budou se jí ostatní bát?

Romana

Romana se od začátku soutěže hodně zklidnila: potoky slz, které prolila během několika prvních týdnů, jsou, zdá se, pryč, a stala se soutěžící, která se ale nebojí vyjádřit svůj názor, někdy i dost ostře. Dokonce i její humor se nám líbí víc! Ve Vile zpočátku vadila skoro všem – teď to tak už ale není, i když konflikty a hádky se jí rozhodně nevyhýbají! Třeba s Nikol se hádá dennodenně!

Pavlína

Pavlína je ve Vile prazvláštní postavičkou. K naprosté většině úkolů se staví negativně – spousta z nich ji otravuje, nebaví, vadí. Zároveň dokáže pořádně vypěnit: v tu chvíli ji všichni se*ou a dokáže je seřvat „na dvě doby“! Baví se ale téměř se všemi a bude záhadou, kdo od ní palec dostane!

Už zítra večer ono pomyslné ticho před bouří skončí a my se dozvíme, kdo naše VyVolené možná v pátečním Duelu opustí! Sledujte nás dnes ve Zprávách z Vily v 19:40 a Denní rekapitulaci ve 21:20 na Prima love!

Video: Tábory

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tábory 4

 

Palce

Další Zúčtování již dnes! Nad kým se stáhnou mračna?

 

VyVolení a papáníčko - Obrázek 4

Vypasení VyVolení – Tři kousky PŘED a TEĎ

 

Dobrák a sobec - Obrázek 8

VyVolení: kdo je největší dobrák a kdo sobec?

 

Honza na rozpacích

VyVolení lovili bobříky! Kdo dostal za mrštnost a kdo za mlčení? To neuhodnete!

 

Skauti - Obrázek 1

Rychlé šípy ve Vile: Nechyběl Mirek Dušín ani Červenáček!

Thomasův Ježíšek - Obrázek 2

Video: Thomasova nadílka: Vypadnutí a vůně do bytu!

 

Thomas se Zdeňkou spolu chtějí zkusit chodit

Drsňák Thomas po odchodu z vily VV: Sabinu už nechci! Na to dám život!

reklama

reklama