Ženy na cestách se vracejí. Holky se v neděli vydají do Bulharska

Netradiční cestovatelská dámská jízda se vrací na obrazovky FTV Prima. Nenechte si ujít další sérii pořadu Ženy na cestách. Průvodkyněmi tohoto cestopisného magazínu budou střídavě bodrá Zlatuše, nespoutaná Adéla a zvídavá Míša. První destinací, kam se v neděli v 18.00 podívají, je Bulharsko.
Holky si cestu užily
Holky si cestu užily

reklama

Zemi na Balkánském poloostrově navštíví Adéla s Míšou. Adéla přizná, že má bulharské kořeny, tak se Míša těší, že bude mít tu nejlepší průvodkyni.

Ale vzápětí své představy lituje, protože Adéla musí navštívit každý kostel. V Katedrále Nanebevzetí ve Varně ale i Míša zjihne a řekne, že tady i ona na chvíli uvěřila v Boha. Ve Varně je nadchne také vyhlášený Primorski park. Jaký dopravní prostředek k jeho prohlídce použijí?

Chcete se znovu podívat na minulé díly? Najdete je ZDE v našem archivu na PrimaPLAY

Adéla s Míšou se podívají i do turisty velmi navštěvovaného města Nesebar, kde budou obdivovat křivolaké uličky a krámky s kořením. Neodolají a koupí si místní čubricu.

Úsměv upíra

Upíři v Bulharsku: ve 20. století se jich bála celá města

 

Cestovatelky ale nebudou obcházet jen historické památky. V Burgasu si zařádí v aquaparku. Ochutnají i spoustu místních specialit jako jsou šašlik nebo čevabčiči a pochutnají si na vynikajících sýrech. Adéla s Míšou navštíví také tradiční bulharskou vesnici, kde si vyzkoušejí, jak se tkají rohože z kukuřičných listů, Míša bude mít ovci za krkem a Adéla se promění v nefalšovanou Bulharku, když si na sebe oblékne místní kroj. Podívají se také do lázeňského města Albena, kde zažijí úžasnou noční párty. Koho potkají na pláži? A proč Adéla pořád straší Míšu upíry?

Tady se podívejte na ukázku:

 

Podívejte se na fotky z Bulharska:

To vše uvidíte v prvním díle nové série pořadu Ženy na cestách. Už v neděli 5. ledna v 18.00 hodin na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!