Česko Slovenský X Factor 2014: Castingy plné talentů!

Nejúspěšnější pěvecká soutěž X Factor se během letošního roku dostane i na české a slovenské obrazovky! Začíná totiž vůbec 1. Česko Slovenský X Factor, který bude vysílat televize Prima a Joj – a bude to jízda!
X Factor Stage - Obrázek 3
X Factor Stage - Obrázek 3

reklama

Světoznámý věhlas si tato hudební talentová soutěž získala díky jménu Simona Cowella, porotce s pěkně prořízlou pusou, a zároveň i individuálnímu přístupu jednotlivých porotců/koučů, kteří své svěřence/soutěžící vedou v průběhu soutěže k co nejlepším výsledkům.

Do X Factoru se může přihlásit kdokoliv starší 15-ti let, včetně lidí dříve narozených i hudebních skupin. Uchazeči, kteří postoupí, budou rozdělení do čtyř kategorií: muži, ženy, starší 28 let a hudební skupiny a bojovat budou o neuvěřitelných 5 milionů korun!

O porotcích X Factoru se stále ještě jedná, jedno jméno je však již známé: účast potvrdila talentovaná zpěvačka Celeste Buckingham, moderátorem nové řady se stane vždy okouzlující Martin ,Pyco´Rausch.

Na Slovensku proběhly castingy již v prosinci, v České republice se odehrály v 8 různých městech uplynulý víkend, 18. a 19. 1. Zájemci mohli v sobotu dorazit do Jihlavy, Brna, Plzně a Prahy, v neděli pak do Ostravy, Liberce, Ústí nad Labem a Olomouce.

A jak to všechno vypadalo? Na castingy přijela spousta těch, kteří se rozhodli zkusit své štěstí – lidé různého věku i rozmanitých stylů a z místností s porotami bylo slyšet operu i tvrdý rock. My jsme byli s naší kamerou při tom, a tak se můžete na úžasnou atmosféru českých castingů podívat sami! Třeba se rozhodnete to příště zkusit taky!

 Video: Castingy

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

X-Factor - Casting

 

Fotogalerie: Castingy X Factoru

 

Miroslav Sýkora na pražském castingu do X-Factoru

Vítěz Česko Slovensko má talent Sýkora chce bojovat i v X Factoru! Proč?

Jiří Zonyga na castingu X Factoru

Rozhovor s finalisty X Factoru: „Nebýt téhle soutěže, hrál bych za párek a pivo!“

Martina Pártlová a Jiří Zonyga

Na konkurzech se objevily i minulé hvězdy X- Factoru!

X - Factor 2014

Co je X-Factor?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!