Na konkurzech se objevily i minulé hvězdy X- Factoru!

Reality show X- Factor tento víkend začala poznávat své budoucí vítěze. Byli to ti, kteří chtějí předvést své pěvecké umění. Takovou šanci dostal před lety i vítěz X-Factoru Jiří Zonyga, ale i Martina Pártlová a Kamila Nývtová. Prozradili nám, jak jim X-Factor změnil život...
Martina Pártlová a Jiří Zonyga
Martina Pártlová a Jiří Zonyga
FTV Prima

reklama

Na víkendových castinzích X- Factoru se kromě množství uchazečů po celém Česku a Slovensku objevily i minulé hvězdy X- Factoru.

Nové budoucí pěvecké naděje, které sužovala tréma přišli podpořit i tito úspěšní finalisti z předešlého vysílání.

Statný vítěz Jiří Zonyga během rozhovoru přiznal, že reality show mu nastartovala úspěšnou kariéru v muzikálech a dovedla splnit i několik snů (Jiří si jako zapálený motorkář hned po výhře zakoupil úplně novou motorku).

Kamila Nývltová na castingu na X-Factor 2014 Foto: FTV Prima

Kamila Nývltová na castingu na X-Factor 2014, Foto: FTV Prima

 

Martina Pártlová před lety svým sexy silným a chraplavým hlasem dostala diváky do kolen, Teď se úspěšně živí jako zpěvačka. "Ani by mě v mládí nenapadlo hlásit se třeba i na konzervatoř. Myslím si, že bych skončila někde za barem v hospodě." přiznává se.

Jak dopadla Kamila Nývltová?

Kamila svou největší popularitu zažila jako teenager právě v X-Factoru. Patřila k těm nejmladším, ale po soutěži také k těm nejúspěšnějším. Do této doby ji můžete vidět v několika významných muzikálech, třeba jako egyptskou krásku Kleopatru.

Kamila Nývltová na castingu na X-Factor 2014 Foto: FTV Prima

Kamila Nývltová na castingu na X-Factor 2014, Foto: FTV Prima

 

Sledujte další zprávy z přípravy talentované soutěže X- Factor!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama