Porota X Factoru: Kdo s kým, co a jak?

Světoznámá pěvecká show X Factor nepatří mezi obyčejné soutěže zpěváků – její formát je skutečně výjimečný, a to i díky obrovské roli, kterou v ní hrají porotci. Kdo bude tyto role hrát v česko-slovenské verzi na jaře letošního roku, už nejspíš víte – co všechno budou mít ale na starost?
XF porota  - Obrázek 1
XF porota - Obrázek 1

reklama

V minulých dnech jsme vám již představili celkový formát soutěže X Factor i strhující atmosféru castingů – nyní přichází řada na hvězdně obsazenou porotu, jejíž složení je přes svou pestrost překvapivě vyvážené!

V první řadě zapomeňte nyní na poroty, které znáte z jiných pěveckých či talentových soutěží! Naši porotci rozhodně nehodlají sedět za barevným pultíkem a sypat ze sebe moudra, vtipné hlášky a další do zapomnění upadající teorie. Nejenže se bude čtveřice porotců aktivně zapojovat do vývoje celé soutěže, ale bude zasahovat i do vývoje samotných soutěžících!

Každý z porotců totiž bude mít na starost jednu skupinu uchazečů, se kterou bude procházet finálovými koly. Bude jim pomáhat s přípravou na vystoupení, radit jim s výběrem písně, dodávat jim sílu ve chvílích nejistoty. Právě díky mentorování každého porotce budou mít zpěváci nad sebou skutečnou autoritu, jež bude na základě svých letitých zkušeností řídit jejich kroky.

Komu se to bude dařit lépe? Slovenské divě, operní a muzikálové pěvkyni Sise Lelkes Sklovské? Mladičké zpěvačce s obrovským potenciálem Celeste Buckingham? Nekompromisnímu porotci s vybroušeným jazykem, textaři Oto Klempířovi, nebo snad neodolatelnému skladateli a herci Ondřeji Brzobohatému?

Na rozuzlení se můžete těšit již 9. března na Primě!

Nezapomeňte nás sledovat i na našich facebookových stránkách:https://www.facebook.com/xfactorcesko

 

 

 

X Factor porota 1 - Obrázek 1

X Factor 2014: Kola, pravidla a porotci. Jak to všechno bude?

 

X Factor Stage - Obrázek 3

Česko Slovenský X Factor 2014: Castingy plné talentů!

 

Porota X-Factoru je kompletní

X Factor má porotu: Excentrická zpěvačka, operní diva, lamač srdcí a textař perfekcionista!

 

Jiří Zonyga na castingu X Factoru

Rozhovor s finalisty X Factoru: „Nebýt téhle soutěže, hrál bych za párek a pivo!“

 

Pavlína z VyVolených míří do X-Factoru

Pavlína z VyVolených jde do X Factoru!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!