Červencové úterky ovládne napínavý krimiseriál Za sklem. V jedné z hlavních rolí i Jiří Bartoška

Těšit se můžete na příběh dvou policistů, jejichž přátelství rozdělil zločin. Na začátku byla důvěra, kterou vystřídalo zjištění. Pravdu nahradil strach. A zákon vystřídala síla. Spravedlnost byla koupena. Už nevíš, kdy tě kdo zradí nebo zklame a kde je vlastně pravda. Na konci totiž každý stojí sám a proti ostatním.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Za sklem (1) - upoutávka

reklama

Národní protitrestné jednotce (Expozitura Bratislava) pod vedením pplk. Zory Ballové dominují dvě osobnosti kriminalistů – Tibor Maxo Maxovský (Tomáš Maštalír) a Norbert Noro Višváder (Jan Koleník). V týmu jsou i relativní nováček David Antol a Karol Svetlý, jejich technická podpora.

Vyšetřování zločinů a pomsta za vraždu kolegy postupně rozdělí a nakonec znepřátelí Maxa s Norem až tak, že se každý z nich dostane na opačnou stranu zákona.

Premiérový díl oblíbeného slovenského seriálu Za sklem si nenechte ujít už v úterý 4. července ve 22.10 na Primě.

Kromě kolegovy smrti vyšetřují Noro s Maxem v každé epizodě různé kriminální případy. Ukáže se, že za většinou z nich stojí organizovaná skupina kolem krutého drogového krále Bongyho.

Chobotnice zločinu má však příliš mnoho chapadel a mozaika pravdy se bude skládat pomalu a postupně. Zároveň budou Maxo s Norem přicházet na to, že Davidova smrt s touto novodobou mafií souvisí…

V seriálu se můžete těšit také na našeho Jiřího Bartošku. Na rozdíl od Mordparty v něm hraje na opačné straně zákona – novější typ mafiána v bílém límečku, podnikatele propojeného s policií a vládními kruhy. Ctihodný důchodce, který je bývalým tarifním kádrovákem, který se jen změnil na velkopodnikatele a štědrého sponzora vládní strany. Je majitelem hotelů, stavebních firem a společností obchodujících ve zdravotnictví.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!