Jak si Prima Colombo Bartoška užil roli mafiána v krimi Za sklem?

Zapomeňte na Jiřího Bartošku jako na spravedlivého vyšetřovatele Colomba na straně zákona ze seriálu Mordparta! Ve slovenském seriálu Za sklem teď hraje Vladimíra Slančíka, novější typ mafiána v bílém límečku, podnikatele propojeného s policií a vládními kruhy. Po krku mu jdou dva kriminalisté slovenského týmu Národní protitrestné jednotky – Tibor Maxo Maxovský (hraje Tomáš Maštalír) a Norbert Noro Višváder (hraje Ján Koleník). Chobotnice zločinu má příliš mnoho chapadel a mozaika pravdy se bude skládat pomalu a postupně.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Za sklem (4) - upoutávka

reklama

4. premiérový díl napínavého slovenského seriálu Za sklem s Jiřím Bartoškou si nenechte ujít v úterý ve 22.10 na Primě. 

Vladimír Slančík (Jiří Bartoška) je navenek ctihodný důchodce, bývalý tarifní kádrovák, který se jen změnil na velkopodnikatele a štědrého sponzora vládní strany. Je majitelem hotelů, stavebních firem a společností obchodujících ve zdravotnictví. Jak se oblíbenému herci záporná role hrála?

„Samozřejmě se záporáci hrajou trošku líp, ale záleží, jak je ta figura napsaná. Slančík je takový, že když ho potkáte, nevypadá, že je za ním tolik mrtvol. Protože jsme se to snažili hrát jako takovou záhadnou figuru, která se pomalu odkopává a divák zjišťuje, co to je za člověka. Snažil jsem se to nehrát v prvním plánu, neměl jsem zlaté řetězy, zlaté prsteny a velký zlatý hodinky. Je to takový člověk, kterého když potkáte, tak je docela sympaťák,“ prozradil Jiří Bartoška, kterého si v seriálu Mordparta můžete kdykoliv pustit online.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!