Noro je opět podezřelý z vraždy. Tentokrát je to mimořádně vážné

Seriál Za sklem, inspirovaný skutečnými událostmi, pokračuje. Napětí mezi kolegy Maxem a Norem stoupá. Noro míří na schůzku s Bongrádem, nachází ho ale mrtvého a sám se stává hlavním podezřelým. Mezitím někdo unesl ženu kolegy Davida. Její nalezení se okamžitě stává prioritou. Nenechte si ujít další díl krimiseriálu Za sklem.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Za sklem (6) - upoutávka

reklama

PŘIPOMEŇTE SI, O CO ŠLO V PŘEDCHOZÍCH DÍLECH

O co půjde tentokrát? Na místě činu ho zadrží zakuklenci a Maxo ani Zora netuší, co se děje. Vyšetřování vede přímo inspekce ministerstva vnitra a své důkazy si nechává pro sebe. Situaci komplikuje zmizení Leny, které s celým případem souvisí.

Maxo se přiznává Zoře

Při prohlídce jejího bytu se najdou stopy násilí a střelby. Policie má podezření, že Lena byla unesena nebo zavražděna. I když mu to není příjemné, Maxo se Zoře přizná k intimnímu poměru s Lenou. Zoru to nepříjemně překvapí a obává se, že inspekce bude brzy vyšetřovat oba její nejlepší vyšetřovatele.

Obava se změní na jistotu, když expertiza potvrdí, že v bytě Leny se střílelo z Maxovy staré služební zbraně. Přichází čas, kdy si Maxo s Norem musí říci pravdu. Elitní policisté vyhlásili podsvětí válku.  

Více uvidíte v 5. premiérovém dílu seriálu Za sklem v úterý ve 22.10 na Primě.

Seriál Za sklem přináší příběh elitních policistů Tibora Maxovského (Tomáš Maštalír) a Norberta Višvádera (Ján Koleník), které boj za spravedlnost nakonec postaví proti sobě. Po brutální vraždě kolegy slibují vdově, že najdou a usvědčí jeho vrahy. Vyšetřování postupně odhaluje pozadí organizovaného zločinu, který sahá od drog přes pašování uprchlíků až k únosům a vraždám. Snahu elitních policistů usvědčit pachatele komplikují neomezené finance a propojení organizovaného zločinu až na nejvyšší místa. Na začátku je důvěra, ale později pravdu nahradí strach, zákon vystřídá síla a spravedlnost je koupena. Není jasné, kdo stojí na straně zákona a kdo nakonec zradí.

Slovenský seriál 2016

Režie: Peter Bebjak, Zuzana Marianková, Róbert Šveda

Hrají: Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Kamila Magálová, Milan Ondrík, Juraj Loj, Rebeka Poláková, Jiří Bartoška

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ Jak si Jiří Bartoška užil roli mafiána Slánčíka v krimi Za sklem

reklama

reklama