9. díl: Chemie lásky

Dušan s Alicí se po mikulášské besídce dali znovu dohromady. Jejich milostné vrkání leze na nervy všem kolegům. Kdo to má s nimi v jedné sborovně vydržet? Ředitel Grepl se rozhodl posílit učitelský sbor o nového učitele chemie. Kolegové se křižují.
Základka (9) - Chemie lásky - Obrázek 10
Základka (9) - Chemie lásky - Obrázek 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jaký k tomu mají důvod? Na konkurzu se objeví také mladá a sexy chemikářka Nebeská. Grepl zjistí, že je to vnučka slavného chemika, který byl jeho velký vzor. Taky ale zastává názor, že chemii nemůže učit žena. Koho ředitel nakonec přijme?

 
Sledujte devátý díl seriálu Základka v pátek 19. října ve 21.15 na Prima family.

 
Dušan a Alice se po mikulášské besídce znovu dali dohromady a cítí se jako v sedmém nebi. Ale pro zbytek učitelského sboru je teď trávit čas ve sborovně peklo. Dušan s Alicí nepřetržitě vrkají, což kolegové dost těžko rozdýchávají. Dokonce se vsázejí, kdo s nimi ve sborovně vydrží pohromadě nejdéle. Dušan a Alice navíc nabyli dojmu, že když jsou šťastní oni, stejně šťastní by měli být všichni kolem nich.  Začnou proto pracovat na štěstí Kamily a Romana. Každému z nich domluví schůzku s vhodným protějškem. Kdo na ni přijde a kdo ne? A jak domluvená rande dopadnou?

 

Ředitel Grepl se dozví nečekanou zprávu. Ve funkci ředitele školy bude kvůli změně v zákoně o jeden rok méně. Pak musí své místo obhájit v konkurzu. U něj už dvakrát uspěl, ale to neznamená, že uspěje i napotřetí. Aby se na výběrové řízení mohl co nejlépe připravit, rozhodl se učit už jen povinné hodiny a zbylé přenechat novému učiteli chemie. Všichni kromě Romana se křižují. Tohle už zažili. Ředitel má na chemikáře vysoké nároky a přijímací pohovor skoro vždy doprovázejí scény. Jak bude probíhat tentokrát?

 
Grepl nejenže by své hodiny chemie nejraději nikomu nesvěřil, ale už vůbec by nedopustil, aby chemii učila žena. Chemikářka pro něj rovná se něco jako čarodějnice. Když se ale mezi uchazeči objeví mladá a sexy učitelka Nebeská, jejímž dědečkem byl ještě ke všemu Greplův velký vzor, ředitel rázem otočí. Což se samozřejmě nelíbí Róze, jež si na Grepla dělá nárok. A nemůže potřebovat, aby po škole chodila krasavice, která rozumí chemickým vzorcům. Koho Grepl nakonec přijme?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama