Dalších 6 masek se představí v druhém díle show Zlatá maska. Komu budete fandit?

Nejveselejší světová show dorazila do Česka. Zlatá maska se poprvé představila minulý týden, kde se ukázaly první masky a přísně střežené slavné osobnosti, které předvedli svou inkognito show. Hlavní otázka totiž zní: Kdo je pod maskou? Kdo se skrývá pod Robotem, Králíkem nebo Zmrzlinou? Dívejte se 13. září ve 20.15 na Primě!
Masky - Zlatá maska
Masky - Zlatá maska
Prima FTV

reklama

Zbrusu nová zábavná show Zlatá maska, kde se nejen zpívá, je tady. Čeká vás večer plný překvapení a vtipných i neuvěřitelných výkonů. Bavit vás v druhém dílu budou čtyři detektivové Celeste Buckingham, Jakub Prachař, Libor Bouček a Michal Hudák. Z dvanácti soutěžících se představí poslední šestka známých českých a slovenských osobností skrytá pod neuvěřitelnými maskami. Pořadem provází oblíbený moderátor Martin Pyco Rausch.

Představujeme dalších 6 masek

Zmrzlina

Zmrzlina je studená, sladká a neodolatelně sexy. Je věčná optimistka, miluje život a vy si ji určitě zamilujete. Zmrzlina miluje pestrou módu, stačí se podívat na její nádherné šaty a růžové doplňky. Z masek je nejvyšší účastnice. Je to díky její kopečkové zmrzlině. Věřte, že v této show pro vás bude sladkou třešničkou.

Robot

Jak sám říká, Robot je robot nové generace, zkouší všechno nové, i přesto, že je klasik. Možná se to nezdá, ale Robot je i velký romantik, pod tou horou plechu mu bije velké srdce. Miluje tanec a zpěv. Ačkoliv se to nezdá, je dokonalý šoumen.

Lev

Umí být ostrý, ale v hrudi nosí srdce, které umí bezmezně milovat. Umí perfektně roztančit všechny své kosti, ale i kosti druhých. Je skvělým společníkem. Umí zazářit a je těžké ho přehlédnout. Jeho kostým je inspirovaný francouzským králem Slunce, Ludvíkem XIV a jeho slunečným Versailles. 

Králík

Králík si rád hopsá, a jak sám říká, stát na jednom místě, to není věru pro něj. Miluje tanec a zábavu. Králík není žádný plachý ušák, kdyby tomu tak bylo, věru nebyl by v této show, takže pozor na něj! Jeho růžové králičí uši zaslechnou různý hudební styl. Nedivte se, vždyť měří půl metru.

Bubák

Bubák je milé, stvoření, které umí pořádně zamakat. Od začátku show si ho určitě zamilujete, protože umí zpívat a je pěkně výřečný. Bubák věří na zázraky a ví, že sny se plní. Je to jeho životní krédo, kterého se drží. Je to takový plyšový méďa, který neublíží ani mouše. Věřte, že má obrovské srdce.

Panda

Panda je milé zvířátko, které si rádo hraje. Miluje děti a ty milují ji. Panda má ráda vítězství a přišla vyhrát i tuto show. Má svůj styl, který je jedinečný a v davu ji určitě nepřehlédnete. Přestože na planetě patří k těm větším zvířátkům, umí se pořádně obracet v životě i na pódiu. Jít přes čáru je její životní krédo.

reklama

reklama