Jiřina Bohdalová je na Instagramu: Jakou přidala první fotku?

Zbrusu nová zábavná show Zlatá maska, kde se nejen zpívá, je tady. Čeká vás večer plný překvapení a vtipných i neuvěřitelných výkonů. Hlavní otázka totiž zní: Kdo je pod maskou? Bavit vás v prvním dílu budou čtyři detektivové Jakub Prachař, Libor Bouček, Michal Hudák a Jiřina Bohdalová. Dívejte se v neděli ve 20.15 na Primě!
Jiřina Bohdalová a Jakub Prachař
Jiřina Bohdalová a Jakub Prachař
Prima FTV

reklama

Již v neděli se představí prvních šest masek. Hádejte s námi, kdo se pod nimi ukrývá. Na základě hlasování publika vypadne v každém dílu jedna maska, která se také hned odhalí. Ovšem ostatní účinkující zůstávají po celou dobu přísně utajeni a někteří tak dojdou odhalení až ve finálovém dílu.

Pořadem provází oblíbený moderátor Martin Pyco Rausch. Detektivové v prvním dílu budou Libor Bouček, Jakub Prachař, Jiřina Bohdalová a Michal Hudák.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zlatá maska (1) - upoutávka

Právě Jiřina Bohdalová si nedávno založila instagramový účet, kde bude sdílet vše kolem natáčení této skvělé show. Jiřina Bohdalová je na Instagramu: Jakou přidala první fotku? Sledujte i náš oficiální Instagram Zlaté masky.

Instagram Jiřiny Bohdalové
Autor: Prima FTV Instagram Jiřiny Bohdalové

Premiéru nové show Zlatá maska uvidíte v neděli 6. září ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!