Martin Pyco Rausch je šoumen i v zákulisí. O tom se přesvědčila i jeho máma

Oblíbený slovenský moderátor Martin Pyco Rausch je šoumen i v zákulisí. Díky jeho improvizovaným scénkám vznikají situace, které stojí za to natočit. Přinášíme zákulisní bonus a připomínáme, nezapomeňte se dívat v neděli ve 21.25 na Zlatou masku!
Zlatá maska - PÁV a Martin Pyco
Zlatá maska - PÁV a Martin Pyco
Prima FTV/ TV JOJ

reklama

Jak to může vypadat, když Martin Pyco Rausch mluví se svou mamkou o zpívajícím králíkovi? „Ano, jsem v práci. Ne, nepili jsme a ano, zpívá tu králík,“ odpovídal své mamince oblíbený moderátor.

Na celou scénku ze zákulisí se podívejte:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zlatá maska: Pyco drogy nebere

Co je Zlatá maska?

Zlatá maska je jedinečná pěvecká soutěž, ve které účinkující zpívají zahaleni od hlavy až k patě v propracovaných kostýmech. Všichni soutěžící jsou buď celebrity, osobnosti z televizní obrazovky nebo ze sportovního či společenského života. Někteří možná nikdy předtím v televizi nezpívali.

Identita všech zpívajících celebrit zůstává utajena před ostatními soutěžícími, diváky, ale i před tak zvanými detektivy, kteří se budou snažit jednotlivé masky a osobnosti odhalit. Jako detektivové se představí hvězdy českého a slovenského showbyznysu.

Na Zlatou masku se dívejte 4. 10. ve 21.25 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!