Páv je první představenou Zlatou maskou

V show Zlatá maska se vám představí 12 jedinečných kostýmů, pod kterými se skrývají slavné osobnosti. Úlohou detektivů je uhodnout podle zpěvu a indicií, kdo je pod maskou. Nová zábavná a pěvecká show Zlatá maska startuje od 6. září na TV Prima!
Zlatá maska - PÁV a Martin Pyco Rausch
Zlatá maska - PÁV a Martin Pyco Rausch
Prima FTV/ TV JOJ

reklama

Prohlédněte si odtajněné fotografie prvního kostýmu v galerii pod článkem! Už 6. září začínáme společně hádat na Primě: Kdo je pod maskou?

PÁV

Zlatá maska - PÁV
Autor: Prima FTV/ TV JOJ Zlatá maska - PÁV

Již na první pohled působí namyšleně. Pávovi musíte zaručit, že dostane svůj prostor, ale jakmile zjistí, že jste schopni vyhovět jeho požadavkům, budete v milosti. Za každou cenu se chce všem líbit, ale ve Zlaté masce určitě nebude jen na okrasu.

Indicie, kdo se skrývá pod maskou Páva

Jak sám hovoří, má stejně pestrý život, jako je jeho peří na krásném ocase. Není virtuóz. Miluje vyhry. Páv je temperamentní a bez hanby hovoří, že v něm dříme nejeden talent.

Světová show Zlatá maska přichází do Česka

Zlatá maska je jedinečná pěvecká soutěž, ve které účinkující zpívají zahaleni od hlavy až k patě v propracovaných kostýmech. Všichni soutěžící jsou buď celebrity, osobnosti z televizní obrazovky nebo ze sportovního či společenského života. Někteří možná nikdy předtím v televizi nezpívali.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!