První zlatá maska je odhalena! Kdo se pod ní skrýval?

V prvním díle velkolepé show Zlatá maska jste mohli vidět šestici masek, pod kterými se skrývají slavné osobnosti. Otázka, kdo je pod maskou, nenechala v klidu žádného diváka u televizní obrazovky! Uhodli jste osobnost, která se potila v kůži Krokouše?
Krokouš - Odhaleno
Krokouš - Odhaleno
Prima FTV

reklama

První díl show Zlatá maska přinesl obrovské překvapení v podobě odhalení masky Krokouše, pod kterou se skrýval Zdeněk Pohlreich! Kdo by to čekal, že se oblíbený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich odváží také zpívat? Podle odhadů detektivů skoro nikdo. O to větším bylo nedělní odhalení překvapující. 

Sledujte na videu: První maska se odkrývá!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kdo byl v masce Krokouše

Další díl velkolepé show Zlatá maska uvidíte v neděli 13. září ve 20.15 na Primě.

V aktuálním díle vás čekají vystoupení fascinujících masek Bubáka, Králíka, Lva, Pandy, Robota a Zmrzliny. Zlaté masky jste minulý týden mohli také potkat v ulicích Prahy a Brna. Doprovod jim dělali přední čeští influenceři Adam Kajumi a Tary a maskovaná Eva Perkausová. Udělaly radost prvňáčkům před základní školou, mohli jste je potkat v obchodním centru, metru, tramvaji, před Tančícím domem, kde dokonce zastavily dopravu. Vtrhly do studií TV Óčko, rádia Spin či CNN Prima NEWS. Pomohly s vysíláním pořadů NOVÝ DEN nebo SHOWTIME. Vyděsily herce při natáčení seriálu Slunečná. Při procházce Brnem si nenechaly ujít typický orloj na náměstí Svobody, daly si drink, párek v rohlíku, prohlédly si koně i krokodýla, tančily s pouličními umělci a kamarádily se s lidmi na zahrádkách. Čím vás asi překvapí příště?

Která maska odhalí svou tvář tentokrát a jaká osobnost se pod ní skrývá?

reklama

reklama