Rozhovor s Karlosem Vémolou o Zlaté masce. Když Rytmus bojoval v ringu, tak já musel na pódiu

Také další díl přinesl překvapivou osobnost – tentokrát skrytou pod maskou Pandy. Pod tímto kostýmem by málokdo čekal českého bojovníka smíšených bojových umění (MMA) – Karlose „Terminátora“ Vémolu. Otázka, která vás nenechá v klidu, pořád zní: „Kdo je pod další maskou?“
Zlatá maska - Karlos Vémola
Zlatá maska - Karlos Vémola
Prima FTV

reklama

  • Jaký byl pro vás kostým pandy?

V této masce jsem doslova trpěl. Bylo mi teplo, bolelo mě to za krkem, protože jsem měl těžkou hlavu, boty mě tlačily... Jsem sportovec a myslím si, že jsem dost trénovaný, ale ti ostatní, o kterých netuším, kdo to je, tady vydávají nadlidský výkon. Těším se, až zjistím, kdo se skrýval pod druhými maskami, protože jsou pro mě opravdoví frajeři. Není to lehké. Toto byl pro mě tréninkový kemp.

  • A jak hodnotíte svůj zpěv?

Zatím to lidi chválili, což mě těší, i když si myslím, že zpívám strašně. To, že mě tipovali, že můžu být Ego anebo Rytmus, mě šokovalo. Netuším, zda si dělali legraci nebo to mysleli vážně, protože mě to zpívání opravdu nejde a byl jsem z toho dost nervózní. Stále jsem trénoval, zpěv i tanec, a tato show byla pro mě obrovská výzva. Řekl jsem si však, že když multitalentovaný čávo (Rytmus) dokázal skočit do ringu, tak i já jsem si musel vyzkoušet toto.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zlatá maska: Kdo byl v masce Pandy
  • Proč jste se rozhodl pro účinkování?

Největší element, proč jsem do této show šel, je, že tuto show milují moje děti. Žijí v Londýně a anglická a americká verze tam strašně frčí a stále na to koukají. Když jsem jim naznačil, že mám nabídku do takové show, tak děti byly nepříčetné a nedalo se jim to vymluvit. Já jsem nad touto nabídkou ani nepřemýšlel, ale když jsem viděl, jak byly nadšené a že to je jejich nejoblíbenější program, tak jsem do toho musel jít. Já jsem v tomto takový měkký na ně, nemohl jsem jim říct ne.

  • Jak budete na show vzpomínat?

Nejvíc asi na aplaus publika, tipy porotců a reakci paní Bohdalové, která podle mě doteď netuší, kdo jsem, a doufám, že díky mně začne koukat i na bojové umění a že se nám ji podaří pozvat na nějaký náš event. To by mě velmi potěšilo. To je také jedna z mých nových úloh.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!