Rozhovor s Marošem Kramárem o účinkování ve Zlaté masce

Druhý díl odhalil jednu z nejhezčích masek – Lva. Pod ní se skrýval dobře známý herec v Česku i na Slovensku Maroš Kramár, kterému k postupu nepomohl ani zpěv populární písně od skupiny Lucie – Černí andělé. Jak celou soutěž vnímal? Přečtěte si rozhovor.
Maroš Kramár jako Lev v soutěžním pořadu Zlatá maska
Maroš Kramár jako Lev v soutěžním pořadu Zlatá maska
Prima FTV

reklama

  • Jaký byl Váš kostým?

Kostým je nádherný, bude mi chybět. Trošku mi byl malý, asi se původně šil na nějakou malou tanečnici, a také mě tlačily boty. Ale vizuálně je skvostný.

Zlatá maska - Lev úvodní

Lev, král zvířecí říše, se ukáže ve Zlaté masce. Kdo se skrývá pod třpytivým kostýmem?

  • Jaké jsou Vaše dosavadní zkušenosti se zpěvem a tancem?

Tancoval jsem vždy rád, také jsem se v minulosti zúčastnil Let´s Dance (slovenská verze StarDance). Ale dnes jsem se jen tak pohyboval v rytmu, abych detektivy oklamal, že nejsem žádný stařec. A také přišla produkce s tím, ať si dávám pozor, jak chodím. Snad jsem všechny oklamal tělem.

  • Jak jste zareagoval na nabídku účasti v soutěži?

Když mě oslovili s tímto projektem, přiznám se, že jsem formát soutěže neznal. Ale nastudoval jsem si ho a líbil se mi. Hlavní problém byl najít čas na natáčení.

  • Šel byste do toho znovu?

Není lehké být dva dny zavřený. Už z hotelu jsem vycházel v masce s mikinou a s nápisem „Nemluvte se mnou“. Chodíte okolo známých, a nemůžete si s nimi promluvit... Bylo to náročné.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!