Tohle je Jednorožec! Seznamte se s další odhalenou zlatou maskou

Zlatá maska je jedinečná zábavná show, ve které účinkující zpívají zahaleni od hlavy až k patě v propracovaných kostýmech. V tomto článku vám představujeme mýtického Jednorožce. Dívejte se od 6. září ve 20.15 na TV Prima!
Zlatá maska - Jednorožec úvodní
Zlatá maska - Jednorožec úvodní
Prima FTV

reklama

Všichni účinkující jsou buď celebrity, osobnosti z televizní obrazovky nebo ze sportovního či společenského života. Někteří možná nikdy předtím v televizi nezpívali. Každý z nich má na sobě prvotřídní masku a je přísně tajné, kdo se pod ní skrývá. Na to budou muset přijít diváci s pomocí týmem detektivů.

Prohlédněte si odtajněný další kostým v galerii pod článkem! Začínáme společně hádat na Primě: Kdo je pod maskou!

JEDNOROŽEC

Na Zlatou masku se dívejte od 6. září ve 20.15 na Primě!
Autor: Prima FTV Na Zlatou masku se dívejte od 6. září ve 20.15 na Primě!

Myslíte si, že neexistuje? Velmi se mýlíte. Jednorožec je sice mýtická bytost, ale ve Zlaté masce je možné všechno. Je tajemný a vzácný, nebojí se výzev a do všeho se pouští s plným nasazením.

Nápověda, kdo se skrývá pod maskou Jednorožce:

Táto maska o sebe hovoří jako o božím stvoření, které miluje tajemno a svět magie. Zpívat tento čarovný Jednorožec začal dříve, než se naučil mluvit. Ačkoli toto magické stvoření může vidět málokdo, protože se Jednorožec lidí bojí a straní, pro tento případ se rozhodl vystoupit z vlastního stínu a věřte, že se můžete těšit na výkon, který se zapíše do historie pěveckých show. Jeho šaty jsou inspirované obdobím baroka, ale na rozdíl od konzervativní doby, on v životě obhajuje otevřenost a dobro

reklama

reklama