Tyhle hvězdy se skrývaly pod posledními maskami. Kde je na Primě můžete vídat?

Zazvonil zvonec a show je konec. Zlatá maska zná svého vítěze, kterým je rozkošný Bubák. Podívejte se na odhalení posledních tří masek, které vydržely až do samotného finále. Kde na Primě můžete tyto hvězdy vidět?
Zlatá maska (6)
Zlatá maska (6)

reklama

A je to tady. Show Zlatá maska zná svého absolutního vítěze. Jím je celebrita, která se skrývala v masce Bubáka. Vítězství si rozhodně osobnost v kůži zelené příšerky zasloužila. Získala si srdce diváků a fanoušků nejen proto, že je opravdu roztomilá, ale i pro své pěvecké výkony. V kostýmu Bubák se skrývala herečka a zpěvačka Lucia Siposová. Byla i vaším tipem?

Lucii Siposovou můžete vidět v seriálu ČERNÉ VDOVY.

Bubák - Lucia Siposová
Autor: Prima FTV Bubák - Lucia Siposová

Druhou příčku získal charismatický Robot, u kterého bylo již od začátku jasné, že se nebude jednat o žádného nudného suchara. V kostýmu se ukrýval David Gránský.

David Gránský je stálicí seriálu SESTŘIČKY a show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

Robot - David Gránský
Autor: Prima FTV Robot - David Gránský

Třetí místo získal Páv, který oslnil svým krásným kostýmem, ale i hlasem. V masce se skrýval slovenský houslista a moderátor Ondrej Kandráč.

Ondrej Kandráč byl hostem v SHOW JANA KRAUSE.

Páv - Ondrej Kandráč
Autor: Prima FTV Páv - Ondrej Kandráč

Zlatá maska definitivně skončila. Během týdnů jste mohli vidět 12 skvělých masek a jejich barevná vystoupení. Na pódiu se vystřídaly kostýmy Bubáka, Robota, Páva, Jednorožce, Chobotničky, Krokouše, Králíka, Buldočka, Lva, Ufona, Zmrzliny a Pandy. Večery provázel ostřílený moderátor Martin Pyco Rausch.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!