Zlatá maska přinese tři polibky pro Jiřinu Bohdalovou a otázku, zda je Robot alkoholik

Masek ubývá a nejsilnější zůstávají. Šest posledních slavných osobností si zasoutěží o přežití v neděli ve 21.25 na Primě! Podívejte se na exkluzivní ukázky z premiérového dílu.
Zlatá maska - 7. díl
Zlatá maska - 7. díl
Prima FTV

reklama

„Jediná věc, která mě děsí, až přijde čert s Mikulášem,“ svěřuje se se svou obavou detektiv soutěže Jakub Prachař. „To Mikuláš bude chtít nejdříve indicii a až pak zpěv.“ S humorem dodává, že snad nebudou děti skandovat na Mikuláše, aby si sundal masku, jako je tomu v této soutěži.

Libor Bouček ho doplňuje: „To přinese rodinné problémy. A když už mluvím o té rodině, tak jsem rád, že to trávíme takhle pohromadě tady v pěti.“ V tu chvíli se Jiřina Bohdalová chopila slova a vyžádala si od svých mužských kolegů rodinný polibek. Podívejte se, jak romantická chvilka dopadla.

Zlatá maska (7): Jiřina Bohdalová dostane polibek
Zlatá maska (7): Jiřina Bohdalová dostane polibek

Druhá exkluzivní videoukázka napoví, že o Robotovi nekolují jen optimistické domněnky. Jiřina Bohdalová je přesvědčena, že pod maskou Robota se skrývá alkoholik. „Mně to teď otevřelo oči,“ přidává se do odhalování slavné osobnosti Jakub Prachař. Teď mi v hlavně prolétli všichni moji alkoholický kamarádi a nevím, kterého říct dříve,“ s humorem doplnil.

Zlatá maska (7): Robot je alkoholik
Zlatá maska (7): Robot je alkoholik

reklama

reklama