Sidonie Anna Novotná

Sid je dcerka z bohaté rodiny a všichni automaticky počítají s tím, že se do řízení rodinné sklářské firmy zapojí.
Michaela Pecháčková jako Sidonie Anna Novotná

I proto jí dopřávají elitní vzdělání. Na začátku seriálu má Sid odletět do L. A. studovat ekonomii a byznys. Nikdo z rodiny nechápe, a ani je to nezajímá, že její srdce míří jinam. Proto Sid neodletí a nastoupí jako ošetřovatelka do zoo.

A protože potřebuje bydlení, a Viky zase peníze na hypotéku, domluví se, že si Sid u Viky pronajme pokoj. Sid tají v zoo svůj původ, protože nechce, aby ji rodina objevila, tak začne používat jen své druhé jméno, Anna. Díky tomu je z ní anonymní ošetřovatelka Anča. V zoo se setká s „haďákem“ Adamem, svou osudovou láskou. Pravdu o Sid a jejím původu odhalí PR manažer zoo Albert Polák, který pochopí, že když Sid sbalí, čeká ho pohodlný život s bohatou dědičkou. Sid to bohužel hned neodhalí a s Albertem začne chodit. Mezitím se s „haďákem“ Adamem sblíží.

O novém působišti Sid ví jen její bratr Ed, kterému se líbí, že se rodině, a hlavně silné babičce, která všemu velí, vzepřela. Sid má s nimi video telefonáty ze zoo a tváří se, že je na škole v L. A. Časem její nové působiště ale praskne i před rodinou a otec Eduard chce, aby se okamžitě vrátila na školu, a dělá všechno pro to, aby se to nedozvěděla babička a matka rodu Sidonie první. Na nějaký čas Sid zablokuje i všechny karty, aby nedosáhla na rodinné peníze, ale Sid jde za svým snem a svojí láskou.

reklama