Afričan shodil na nástupišti ve Frankfurtu pod vlak ženu s dítětem. Osmiletý chlapec nepřežil

Muž afrického původu shodil osmileté dítě a jeho čtyřicetiletou matku pod vysokorychlostní vlak InterCity Express na vlakovém nádraží ve Frankfurtu. Někteří ze svědků, kteří událost zaznamenali, za pachatelem běželi a pomohli ho dopadnout policii, informují německá média.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Muž ve Frankfurtu strčil ženu s dítětem pod vlak. Chlapec nepřežil

reklama

Svědci informovali o čtyřicetiletém muži v tmavém oblečení jako o pachateli. Podle policie je muž afrického původu, uvedl německý deník Bild. Policisté nyní muže, který má být zřejmě z Eritreje, vyslýchají. Jeho motiv není doposud znám. Mezi pachatelem a matkou s dítětem pravděpodobně neexistuje žádný vztah.

Matka je v nemocnici, pachatel napadl i další osobu

Žena se byla podle policie sotva schopna zachránit odvalením do úzké mezery mezi kolejnicemi, ale ztratila ze svého držení syna, kterého přijíždějící vlak srazil. Matka byla odvezena do nemocnice a policie od ní zjišťuje podrobnosti.

Brutální rvačka v centru Barcelony

VIDEO: Brutální rvačka v centru Barcelony, Severoafričané se řezali mačetou a nožem!

Poté, co pod vlak shodil matku s dítětem, se měl Afričan pokusit na jednom z nejrušnějších německých nádraží napadnout třetí osobu. Několik přihlížejících potřebovalo lékařskou pomoc poté, co na vlastní oči viděli smrt malého chlapce.

Před týdnem podobný útok nedaleko Duisburgu

Po útoku byly dočasně zavřeny čtyři z rušných vlakových stanic, což způsobilo zpoždění řady vlaků. Podle serveru Daily Mail přišel útok jen týden poté, co byla stejným způsobem zabita čtyřiatřicetiletá žena, která byla strčena pod vlak ve stanici blízko německého Duisburgu. Zatčen byl podezřelý osmadvacetiletý kosovský Srb, který měl dlouhodobě terorizovat lidi ve svém okolí. 

reklama

reklama