Ale copak to tu máme! V plechovce s Coca-Colou se schovávalo několik červů. Vypila je omylem malá holčička

Představte si, že chcete uhasit žízeň a po ruce máte krásně vychlazený populární nápoj Coca-Cola. Na jeden nádech vypijete značnou část obsahu plechovky, ale v tom zjistíte, že kromě pití, jste spolkli ještě něco jiného. Tak přesně to se stalo jedné italské holčičce.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Dvanáctiletá dívenka naprosto nevědomky spolkla červa, když pila drink populární značky. Že na Coca-Cole není něco v pořádku, si všiml mladík, který dívenku doprovázel.

Podezření, že opravdu mohla spolknout červa, se potvrdilo po převozu do nemocnice ve městě Andria v jižní Itálii. Tamní lékaři provedli hned několik testů, ale naštěstí se nepotvrdila žádná zdravotní rizika a ohrožení.

 

 

Případ převzala do svých rukou tamní policie a také inspektoři z oddělení hygieny potravin a výživy, jež začali s kontrolou zmíněné plechovky.

Bohužel se ani zdaleka nejedná o první případ nemilého nálezu v plechovkách či kartonech od džusů a podobně. Naposledy se udělalo, mírně řečeno, nevolno paní, která objevila podivné zvíře uvnitř kartonu od kokosové vody, jak se můžete přesvědčit z přiloženého příspěvku.  

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!