Američan tvrdí, že má 2 roky trvající vztah s duchem. Na Valentýna plánují sex ve třech s dalším přízrakem

Pětatřicetiletý Gary DeNoia z New Jersey se v rozhovoru pro Daily Star otevřeně svěřil se svým nevšedním vztahem. Tvrdí, že dva roky je jeho partnerkou duch ženy jménem Lisa a velmi se milují. Na nejromantičtější den v roce prý plánují svůj vztah posunout ještě o něco dál – v ložnici se k nim má připojit další duch ženy.
Valentýnská věštba: Co vás čeká v lásce?
Valentýnská věštba: Co vás čeká v lásce?
iStock

reklama

Mladý Američan se rozpovídal o tom, že udržuje láskyplný vztah s duchem. Jeho milou je prý mrtvá žena jménem Lisa, se kterou si pravidelně užívají dle jeho slov „úžasný sex, sledování Netflixu a dobré jídlo.“ Na den svatého Valentýna mají ale speciální plán – do postele si prý přizvou dalšího ducha jménem Sadie.

V den zamilovaných hodlá Gary svou mrtvou lásku zahrnovat péčí již od rána – k snídani do postele ji připraví francouzský toust a po celém bytě rozvěsí peprné vzkazy, jejichž čtení má Lisu pobavit a hlavně zabavit, než se Gary vrátí z práce.

Se Sadie se prý Lisa nedávno spřátelila a sex ve třech Garymu navrhla sama od sebe. „Nikdy jsem sex ve třech neměl, ani se dvěma živými ženami. Jsem trochu nervózní, takže budu muset vypít hodně vína, abych se uvolnil,“ tvrdí Gary. Jeho nervozitu podle Daily Staru prý ale trochu snižuje fakt, že „trojku“ navrhla jeho partnerka. Jediné pravidlo, které na den zamilovaných dodrží, bude to, že se Gary s přizvaným duchem nesmí políbit na rty, jelikož by to Lise vadilo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#RonathanGoldberg

Příspěvek sdílený Gary DeNoia (@paradenoia),

Běžné trávení Valentýna v příjemné restauraci ale pro Garyho s Lisou prý není. „S Lisou si oba myslíme, že jít na Valentýna na večeři jako všichni ostatní, je přeceňované a zbytečné. Naše vlastní tradice v tento den je, že si v noci uděláme popcorn a zmrzlinový pohár a pak sledujeme náš oblíbený film Duch. Poté se milujeme na posteli zasypané plátky růží a nakonec společně usneme. Letos to ale bude o něco divočejší,“ říká natěšený mladý muž.

reklama

reklama