Americký youtuber má problém: Logan Paul přišel o tisíce fanoušků, když zveřejnil video s mrtvolou sebevraha

Populární americký youtuber pobouřil své fanoušky tím, že zveřejnil video s mrtvolou sebevraha, na kterou narazil, když se v Japonsku vydal s partou přátel na úpatí hory Fudži. Právě na toto místo chodí mnoho lidí ukončit svůj život.
Logan Paul
Logan Paul
twitter/Dolan Dark ‏

reklama

Logan Paul zřejmě neměl ani tušení, jakou vlnu nevole vyvolá jeho poslední video. Na zveřejněných záběrech je Logan Paul zachycen, jak se se svými přáteli vydal na výlet do Japonska, konktrétně do lesa Aokigahara. Tento les je v Japonsku znám jako „les sebevrahů“. A právě tady Logan s přáteli narazil na mrtvé tělo.

Nejprve byla skupinka Američanů v šoku, ale pak si ani v této mrazivé situaci neodpustili vtipkování. Na videu je dobře slyšet, jak se jeden z party přátel necítí dobře a Paul mu pohotově odpovídá „Copak, ty jsi nikdy neseděl vedle mrtvoly?“. To youtubera ohromně pobavilo.

Komu naopak celé video nepřijde vtipné, ale odporné a bez jakékoliv úcty k mrtvému, jsou Paulovi fanoušci. Ti zveřejněné video odsoudili stejně jako Paula. Sledující známého youtubera se pozastavují především nad tím, že nemá žádný respekt k mrtvému a také dostatek zdravého rozumu, když video zveřejnil na svém kanále, kde ho sledují tisícovky malých dětí.

Logan Paul se následně omluvil na svém Twitteru, kde také uvedl, že byl ovlivněn šokem a hrůzou dané situace. I přes veřejnou omluvu přišel Logan o tisíce fanoušků, které jeho jednání pobouřilo a znechutilo.

Japonsko je proslulé velkou mírou sebevražd a les Aokigahara má děsivou pověst, která je spojená s démony. Do lesa se sjíždějí skoncovat se životem lidé i z cizích zemí. V celém lese jsou dokonce umístěny cedule, které sebevrahy nabádají k tomu, aby raději vyhledali odbornou pomoc než smrt.

reklama

reklama